Jump to content

Pepperoni

  • entries
    37
  • comments
    92
  • views
    14,665

Lost Society "Terror Hungry"


Pepperoni

617 views

blogentry-45564-0-21522100-1399411271_thWeekend majowy był dobrym czasem, by przemyśleć pewne sprawy, podejście do życia, zastanowić się nad sensem własnego bytu? kiedy więc wreszcie mi przeszło wróciłem do poważnych kwestii, czyli thrash metalu. I trafiłem idealnie.

Okazuje się, iż w skutej lodami i smaganej mroźnym wichrem północy, gdzie pośród skrzypiących drakkarów oraz szalejącej zamieci może się rodzić nie tylko brutalny death metal oraz bluźnierczy black metal. Finaldzkie Lost Society zaskoczyło mnie mile sympatycznym albumem thrash metalowym, ?Terror Hungry?.

Jak określić ich styl? Osobiście wyłapuję tam dużo z ostatniej płyty Havoka, z domieszką starego Exodusa oraz posmakiem stareńkiego i niesłusznie zapomnianego Atrophy.

Jest szybko, niezwykle energicznie i finezyjnie, co słychać szczególnie w gitarach, które mkną niczym wystrzelony pocisk, nie będąc jednocześnie prostym szarpaniem strun. Na uwagę zasługują też wyśmienite solówki, sprawiające, że człowiek aż przystaje i mówi ?to było niezłe, stary?.

Spotkałem się z opinią iż jest to wtórne, nudne granie wałkujące wielokrotnie powielany schemat, ale nie zgadzam się z tym. To kawałek świetnego, energicznego thrash, który zastąpi poranną kawę i bezapelacyjnie może sprawić, iż, cytując proroka Jeremiasza,: ?wyskoczy chromy jak jeleń?!

Ocena? 8/10 POLECAM!

4 Comments


Recommended Comments

Lost Society jest dość... specyficzne, i jak widziałem ma tyluż zwolenników ilu przeciwników:] jak dla mnie tyłka nie urywa ale słucha mię się miło.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...