Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    7
  • comments
    37
  • views
    5,042

Zapowiedź gry Fifa World

Sign in to follow this  
CDA0413

603 views

Tytułowy spin-off popularnej serii o piłce nożnej jest oparty na doskonale znanym trybie - Ultimate Team. Jest on niemal identyczny, jak w podstawowych wersjach serii. Jednak jako tytuł będący w fazie BETA (planowana premiera gry - czerwiec bieżącego roku) nie jest do końca jeszcze dopracowany. Ale to kwestia czasu, aby się to zmieniło.

Gra jest głownie robiona pod rynek Kanadyjsko Rosyjski, lecz europejczycy (w tym my) naturalnie też możemy z niej korzystać. Fakt, nie jest to jeszcze optymalny, topowy produkt. Częste zawieszanie się, beznadziejna optymalizacja silnika, mdła praca interface'u - to wszystko może się nie podobać. Jako że jest to wersja Beta, widzę jednak światełko w tunelu - pomysł ponieważ jest świetny.

Nigdy nie byłem za trybem Ultimate Team - zawsze wydawało mi się to głupie, nigdy się w to nie pakowałem. Mimo wszystko dałem szansę, i się wciągnąłem. Na liczniku mam ponad 9 godzin po jakiś 8 dniach. Dużo jak na moje standardy. Gdyby wszystko było tylko troszkę stabilniejsze.... pomówny teraz o minusach.

Gdyby EA wypuściło ten produkt teraz, popełniło by wielki błąd. Gra nie jest - jak wsześniej wspominałem - stabilna. Jeden mecz ude się zagrać bez żadnych przycinek, po prostu komfortowo. Drugi natomiast może już być kompletnie niegrywalny. Nie jest to wina sprzętu, ba gra wymagania ma dosyć niskie,ale optymalizacji silnika. Interface nie działą płynnie, często się zawiesza, i wtedy pozostaje tylko restart gry. Niespodziewane błędy z serwerami EA, któe są świetnie znane pozostalym tytułom serii.

Sam gameplay uległ dosyć dużej zmianie. Grafika jest dużo gorsza, czego można było się spodziewać. Animacje zawodników natomiast nie uległy zmianie. Wciąż mamy tą samą oprawę na wstęp meczu, czy inne podobne drobnostki. Ale jako darmowy tytuł - nie można oczekiwać niczego więcej.

Wkurzające może być natomiast przewijanie powtórek. Typowy trolling przeciwnika może polegać na tym, ze jak ma nadmiar dużo czasu, nie chce przewinąć powtóki (musi i on to uczynić i my, aby powtórki były przewinięte). Tak samo jest, jeśli przeciwnik ma kłopot z kontrolerem. Gdy upuścimy mecz naturalnie poddamy walkovera. Irytujące to troszkę może czasami być...

Ogółem jednak jestem dobrej myśli. Przy grze spędze pewnie jeszcze wiele czasu, bo mimo wszystko jest grywalna. Gdy pomyślimy że to dopiero BETA, możemy niedowierzać. Tytuł jednak nie jest dla wszystkich. Polecam szczególnie tym, którzy niezbyt przepadali za UT w podstawowych wersjach serii. Ja też nie miałem dla tego trybu nadzieji, a wyszło na to, że zaczynam powolutku odkladać na Fife 15, aby móc zatopić się w ten tryb. ;)

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...