Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,781

Poznań Game Arena 09 - part2


melon1992

113 views

2e3cpar_th.jpg

Poznań Game Arena 2009 zbliża się wielkimi krokami. Zostało już dokładnie siedem (dla prasy i mediów sześć) dni do tego wydarzenia. Największe komputerowe targi w Polsce stały się już tradycją i sprowadzają na siebie bardzo dużą uwagę nie tylko w kraju, ale także na świecie. Mówi się w tym roku PGA stawia na więcej stanowisk do grania bez zobowiązań, czyli każdy będzie mógł pograć w najnowsze tytuły bez względu na to czy zapisał się na turniej itd.

Cena dwudniowych biletów to koszt 25zł (przez internet 20zł), tak więc nie jest to drogo. Bardzo często zdarza się, że ten koszt zwraca się w postaci nagród, giftów ze stanowisk firm komputerowych, czy też koszulek i smyczy rzucanych z głównej sceny PGA.

Jak wiadomo na targach nie zabraknie redakcji CD-A, więc jest to dodatkowy argument, aby odwiedzić w tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie. Uprzejmość redaktorów może was zaskoczyć. Jest możliwość zdobycia podpisów, egzemplarz CD-A czy też dodatki sygnowane logiem CD-A. Więcej na temat PGA, będzie można się dowiedzieć juz jutro - 11.10.2009 na antenie Radio-Sygnałów. Będzie tam Hut, który opowie o zbliżającym się evencie; co się wydarzy, co zaplanowano w tym roku, jakie nagrody będą do zgarniecia i wiele więcej. Audycja rozpocznie sie dokładnie o 18:00 pod adresem: www.radiosygnaly.pl.

Trzeba zaznaczyć, że nie obędzie się bez fanów CD-A. Już teraz zgłosiło się około 20 użytkowników FA i myślę, że na tej liczbie sie nie zakończy. Z tego co zdążyłem sie dowiedzieć, nie mogą sie oni doczekać tej imprezy.

W tym miejscu wypada jeszcze wspomnieć, iż posiadam ciekawą informację na temat PGA '09 i każdy kto zamierza pojechać na targi może napisać do mnie na GG: 4089682, bądź do James'a: 8445448, aby dowiedzieć się więcej.

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...