Jump to content
  • entries
    111
  • comments
    806
  • views
    64,941

Incognita - Turn-based Tactical Espionage [Alfa]


Holy.Death

909 views

 Share

Całkowitym przypadkiem zobaczyłem trailer (można obejrzeć go tutaj, a także grę zakupić, uzyskując przy tym dostęp do alfy i dodatkową kopię) dzieła zwanego "Incognita - Turn-based Tactical Espionage". Nie myśląc wiele dokonałem zakupu, a po jakimś czasie postanowiłem podzielić się tym doświadczeniem (plus obiecałem komuś, że zrobię video, żeby można było zobaczyć grę w akcji. Nie nastawiajcie się, że zacznę robić karierę na YouTube).

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Gwoli ścisłości, ostatnia aktualizacja dodała dwa dodatkowe zespoły oraz zmieniła nieco zasady zdobywania poziomów oraz zdolności przez agentów, więc prezentowany filmik można już uznać za nieco nieaktualny, ale włożyłem w niego sporo pracy (trzeba było zdobyć odpowiedni program, nagrać to oraz zrobić transkrypcję dla tych, którzy nie rozumieją tego, co mówię), więc mimo wszystko zdecydowałem się go opublikować. W ostateczności - gdyby ktoś rzeczywiście nie mógł znieść mojego głosu - doradzam wyłączenie dźwięku i czytanie napisów.

Gdyby ktoś był zainteresowany, to gotów jestem odpowiadać na pytania w komentarzach lub prywatnie. Od siebie dodam, że każda zmiana przynosi widoczne zmiany i gra robi się coraz lepsza, a to tylko alfa, więc jestem bardzo dobrej myśli, bo widać, że twórcy wsłuchują się w uwagi osób grających i prezentujących swoje uwagi na forum Klei.

 Share

3 Comments


Recommended Comments

A niech mnie!. Przyznam się, że po raz pierwszy o tym tytule słyszę. ale chyba się zakochałem "od pierwszego gameplaya" :). Inspiracje najnowszym XCOM aż w oczy szczypią (interface i "tarcze" oznaczające osłonę)...w dodatku genialna oprawa graficzna :). Zapowiada się miodnie :D

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...