Jump to content

Moje Fado

  • entries
    348
  • comments
    1,407
  • views
    469,120

Sto tysięcy wyświetleń - świętujemy [zawiera cycki dziękczynne]


bielik42

1,322 views

 Share

Sto tysięcy wyświetleń - świętujemy [zawiera cycki dziękczynne]

nhRkXkw.jpg?1

Tak jest, to już tyle. Z tej właśnie okazji chciałbym zaprezentować tutaj garść ciekawostek dotyczącej tej właśnie strony, na którą tak często zaglądacie. Na początku trochę tekstu, cycki na końcu, więc jak nie chcecie czekać, to od razu kierujcie się w dół

tongue_prosty.gif

Jedziemy!

1 - Blog rozpoczął swe życie 4 kwietnia 2011 roku, wpisem "Co mnie wkurza w grach odc. 1". Był to też pierwszy tekst, który puściłem na nieistniejącej już stronie Action Maga. Jakość tekstu i składnia jest przerażająca, więc nie powinniście tego czytać.

2 - Wspomniany wcześniej wpis rozpoczął tzw. "Pierwsze Życie" - pisałem bo mi się nudziło i wrzucałem to tutaj, osiągając raczej umiarkowaną popularność. W tym czasie pojawiła się jeszcze recenzja "Solaris" Lema i seria "Najlepsze trailery/intra gier", do których boję się teraz zajrzeć, bo wstawiałem tam filmiki jeszcze przed modernizacją blogosfery. Przez jakiś czas wrzucałem kolejne teksty, czasem dotyczące celebrytów (Weird Al Yankovich), częściej jednak gier. Powstał kącik "Filmowo" - pierwszy film jaki zrecenzowałem to "Wyspa Tajemnic" Martina Scorsese. Potem, 30 lipca 2011 roku pojawiła się pierwsza recenzja komiksu - francuskiego "Sky Doll". Kolejno brałem się do grania w starsze gry i opisywania przeżyć, tworząc serię "Powrót do przeszłości", która doczekała się jedynie pięciu odcinków. W sierpniu pojawiło się "Słowo na niedzielę" - te wpisy są akurat bełkotem. Luźne pisanie zakończyło się wpisem "Valve nie umie liczyć do 3", zainspirowane żywiołową rozmową z użytkownikiem Pawello12. Potem już tylko kopiowałem swoje prace z Olimpiady Języka Polskiego. Pierwsze życie zakończyło się 12 maja 2012 roku, gdy na świat wyszła moja recenzja gry "Metro 2033". Potem już tylko wpis na konkurs CDA. Koniec.

3. - I to na dość długo. 17 stycznia 2013 roku pojawił się wpis "Wskrzeszenie" i to od niego rozpoczął się ten blog, który obecnie znacie. Muszę tu nadmienić, że powodem mojego powrotu do tego opustoszałego miejsca była bardzo silna depresja wywołana burzliwym związkiem, który w Styczniu już drżał w posadach, a po studniówce pozostały po nim tylko zgliszcza. Aby uciec przed depresją usiadłem do pisania. Tak powstała recenzja "Jokera" - bardzo dobrze przyjęty wpis, ale dopiero moje wrażenia z "Django" (2 dni później) stały się z miejsca "Polecanką" i zarobiły 581 wyświetleń (podejrzewam, że głównie przez to, że dodałem we wpisie linka do kapitalnego soundtracku). Od tej pory teksty pisały się niemal same i trwa to do dziś.

4. - W moim nowym blogu na początku przeważały komiksy, ale szybko straciły piedestał na rzecz filmów, które zacząłem oglądać z prawdziwym fanatyzmem, a to dzięki książce z serii "Perły kina" autorstwa Kałużyńskiego i Raczka - pasja, z jaką ten duet opowiadał o filmach zachęciła mnie do porzucenia gier na rzecz filmów. I do teraz więcej oglądam niż gram i czytam.

5. - Starałem się też szerzyć zainteresowanie polskim kinem, do którego miałem dostęp dzięki "Filmotece Szkolnej" - wypożyczałem filmy ze szkolnej biblioteki i oglądałem z zaciekawieniem. Większa część (Popiół i Diament, Żywot Mateusza, Historia Kina w Popielawach) bardzo mi się podobała, więc jeśli macie dostęp do tej samej kolekcji w swojej szkole, to polecam się zapoznać.

6. Absolutnie najbardziej cieszącym się powodzeniem wpisem był "

[18+]"Komiks erotyczny - historia w obrazach" (Tim Pilcher) - Psst! Może wejdziesz? Ładne panie, całkiem darmo", który osiągnął 2744 wyświetlenia. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

7. Moja główna seria "Podążając za..." Ma za sobą już trzech reżyserów - Terry'ego Gilliama, MEla Brooksa i Braci Coen. Najczęściej czytanym wpisem tej serii jest wpis o "Gwiezdnych Jajach" Mela Brooksa (link).

8. Do dziś mój blog doczekał się 719 komentarzy, z czego najwięcej prawdopodobnie należy do Rankina. (nie sprawdzałem). Dzięki

9. Moja recenzja gry "Metro 2033" jest dosyć dziwacznym przypadkiem. Gdy po opuszczeniu bloga nie zachodziłem w te strony przez dobre pół roku, grupa amerykańskich botów/hackerów? urządziła sobie w tym wpisie festiwal spamowania, zalewając komentarze bełkotem, pełnym słów "Obama, America, Sell, Buy, Penis". Nie wiem, czy to była jakaś siatka terrorystyczna czy inny diabeł - podczas odkurzania bloga wywaliłem komentarze do wszystkich diabłów.

10. Planuję ciągnąć swoja działalność tutaj jak najdłużej.

11. Obecnie mój blog ma już 105960 wyświetleń, więc trochę się z wpisem spóźniłem biggrin_prosty.gif

No, to czas na obiecane cycki. Niestety nie zdążyłem narysować kwiatka dla czytelniczek, ale macie tu moje pozdrowienia i podziękowania. Dzięki wszystkim za zainteresowanie smile_prosty.gif

another_boobs_sketch_by_bielik42-d6w6jz1.jpg(oparty na obrazku znalezionym w dziale Luźna jazda>Cycki. Przesłanym chyba przez Sedinusa)

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Liczyłem na jubileuszowe 100 000 (par) cycków, ale lepsze to niż nic wink_prosty.gif.

Trochę by mi to zajęło, sorry :P

Napiszesz coś o Arkham Asylum: A serious house on serious earth? Zamierzałem kiedyś to kupić.

Prawdopodobnie jutro, jeżeli znajdę siłę.

Spoko. Zatem wypadałoby teraz życzyć podwojenia wyniku smile_prosty.gif

Dzięki, być może się uda.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...