Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    7
  • comments
    37
  • views
    5,042

Recenzja Mc Pixel

Sign in to follow this  
CDA0413

576 views

Do tytułu podchodziłem sceptycznie. Nie chciałem wiele przesądzać przed wcześnie. Miałem nadzieje, że odpalając tytuł, dostanę przynajmniej namiastkę starych, dobrych przygodówek. Niestety, myliłem się.

Problem w tym, że gra mogła wydawać się niezła. Miałem nadzieje na dobrego odstresywacza, który pociągnie mnie na kilka godzin. Pociągnął na zaledwie 2 godziny. Choć szczerze, to wolałem wyłączyć ją, i nie wracać do niej już po pierwszej godzince. Stała się monotonna. Co z tego, że jest ponad 50 mapek, jak wszystko polega na tym samym? No właśnie, na wypełnienie każdej mamy 20 sekund. Problemem również jest to, że każda jest bez sensu. Mamy rozbroić bombę. Żadnej różnorodności. Wiem, że przy grze pracowała zaledwie jedna osoba (chwała ci za to SoS), ale z drugiej strony to nie jest wytłumaczenie.

516834859.jpg Jak widać - grafika niczym z NDS.

Grafika - tutaj raczej nie ma o czym mówić. Jest jak ze starych dobrych gier na NDS. Może i dobrze. Osobiście szata graficzna tego tytułu mi się podoba. Przychodzą wspomnienia, ze starych gier. Nie chwaliłbym jednak optymalizacji. Gra utrzymywała się w stałych 50-60 klatkach, ale nie ukrywam że oczekiwałem więcej. Przecież to gra, która pójdzie na bardzo starym komputerze. Na to jednak można przymknąć oko.

Audio jest na prawdę dobre. Dosyć przyjemnie się tego słucha. Nie jest jakoś przesadnie nowoczesny, ale to i lepiej. Gra również jest przezabawna. Niekiedy trzeba wsadzić coś komuś gdzieś, jeszcze gdzie indziej trzeba ... nie powiem co. Bardzo dobra postać główna, która ma masę świetnych pomysłów, rozjaśnia nieco nudny - w gruncie rzeczy - gameplay.

Indyk, jak indyk - dobra zapchaj dziura na kilka chwil. Tutaj działa niestety to dosłownie. Gra jest króciutka, i nawet jak cię wciągnie, to i tak zaraz koniec, i na darmo było się rozpędzać. Pomysł jest zerowy, przyjemna jest za to szata graficzna. Świetny, troszkę banalny humor rozjaśnia całą rozgrywkę. No i audio, które śmiało może być puszczane na wiejskich dyskotekach.

Reasumując : Gra może dla niektórych okazać się miłą odskocznią, od tytułów wysokobudżetowych. Niemniej jednak, nie wbije was się w pamięć. To gra na kilka chwil. Niektórzy znudzą się w pierwszych etapach, drugim będzie mało. Ja bawiłem się średniawo.

Plusy:

+Humor

+Główna postać

+przyjemna oprawa audio/wideo

Minusy:

- niska grywalność

- kompletnie bez sensu

Ocena: 6/10

Sign in to follow this  


2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...