Jump to content
Sign in to follow this  
  • entries
    12
  • comments
    64
  • views
    6,386

Logo!

Feldziarz

504 views

W jakim programie projektuje logo? Takich pytań dostałem od użytkowników wiele. Dlatego postanowiłem teraz uroczyście wyjawić światu te tajemnice. Trzymajcie się mocno foteli, bo jeszcze spadniecie. To będzie dla was bardzo duży szok.

Ale zanim to wyjawię to sobie jeszcze trochę popisze. Na rynku dostępnych jest wiele programów graficznych. Darmowych i płatnych. Który tu wybrać?

Ja osobiście wybrałem.......nie Photoshop a AAA Logo. Tak, ten malutki fajny programik. Wielu powie że on jest dla amatorów nie znających się na grafice a także że ma mało możliwości.

Może dla laika jest prosty i łatwy w obsłudze ale jak człowiek zna się na grafice i poznał możliwości AAA to może w nim wyczarować najbardziej skomplikowane grafiki. To właśnie w nim stworzyłem wszystkie swoje loga a klienci byli bardzo zadowoleni. Po co płacić za drogi program skoro ten w zupełności wystarcza? Aż mi teraz lżej na sercu po wyjawieniu mojego największego sekretu.

A wy jak? Mieliście styczność z AAA Logo?10 Comments


Recommended Comments

Po co mi AAA logo, czy Photoshop, skoro jest Gimp, Blender i Inkscape? :)

Zresztą, nie jestem pewien ile z obecnych tu osób w ogóle interesuje się grafiką komputerową, a co dopiero projektowaniem logosów. :]

A skoro o tym mowa, to błąkał się tu ostatnio ktoś, kto chciał grafikę na koszulkę. Sam nie mam teraz opcji by cokolwiek zrobić, a na forum chyba nie było odzewu. Może ty się szarpniesz? :)

Share this comment


Link to comment
Zresztą, nie jestem pewien ile z obecnych tu osób w ogóle interesuje się grafiką komputerową, a co dopiero projektowaniem logosów. :]

To jest mój zawód.

A skoro o tym mowa, to błąkał się tu ostatnio ktoś, kto chciał grafikę na koszulkę. Sam nie mam teraz opcji by cokolwiek zrobić, a na forum chyba nie było odzewu. Może ty się szarpniesz?

Chętnie.

Share this comment


Link to comment
To jest mój zawód.

Wiem. Myślę jednak, że tu mało kogo zainteresuje tak wąska specjalizacja jak projektowanie logo. IMO byłoby lepiej jakbyś nieco poszerzył temat i opowiadał nam o grafice komputerowej w ogóle. Sam jestem tym żywo zainteresowany więc... :]

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...