Jump to content
 • entries
  11
 • comments
  94
 • views
  43,044

Te %&(# targi!

Sign in to follow this  
Adzior

2,250 views

Wszyscy (sztuk cztery) się na Gamescomie świetnie bawimy, ale są i sytuacje, przy których jeżą się nawet resztki Adziorowego uczesania. O tym, za co można niemieckie targi pokochać czytacie codziennie, poniżej znajdziecie to, za co można je znienawidzić.

Jeszcze słowem wstępu: swoje żale wylewa Papkin, który przez wzgląd na problemy techniczne musi żerować na kontach kolegów. Nie przeciągając:

- tajemnicą poliszynela jest, że Pewna Duża Firma wynajmuje na swoje pokazy hotel. Budynek oddalony jest od Koelnmesse o kilka rzutów beretem, szkopuł w tym, że prezentacje Pewnej Dużej Firmy nigdy nie rozpoczynają się o czasie, a minuty są dla dziennikarzy towarem deficytowym. Na dokładkę bardzo często faktyczne nowinki poprzedza PR-owe bleblanie o niczym, przez co do hal wraca się biegiem (wyżej podpisany niemal się zresztą przez takie obsuwy spóźnił na konferencję Blizzarda).

- przygotowanie pokazów. Rzecz niby podstawowa, ale i tu bywają problemy. Moimi cichymi faworytami tegorocznej imprezy są: Japończyk czytający CAŁĄ prezentację z kartki (a w dodatku dysponujący charyzmą łopaty do odgarniania śniegu) oraz Rosjanie aktualizujący builda co 10 minut (o częstych crashach, przez wzgląd na wrodzoną przyzwoitość, piszę jeno w nawiasie). Adzior dodaje jeszcze, że był świadkiem podróży w czasie ? wobec opóźniającej się prezentacji jeden z pracowników cofnął stojący obok kolejki zegar ścienny.

- fajne te nowe konsole. Szkoda, że tak często wywala je do Windowsa.

- Jeśli się już wysyła na targi swoje przedstawicielstwo, to wypadałoby przygotować przynajmniej nowy trailer. PS ? gameplaye z E3, które rozszerzono o kilkunastosekundowe cutsceny wciąż liczą się jako ?gameplaye z E3?.

Sign in to follow this  


7 Comments


Recommended Comments

fajne te nowe konsole. Szkoda, że tak często wywala je do Windowsa.

Czy gdzieś oprócz dem NFS: Rivals się to jeszcze zdarzyło? Drop them megatons CDA.

 • Upvote 1

Share this comment


Link to comment
Adzior dodaje jeszcze, że był świadkiem podróży w czasie ? wobec opóźniającej się prezentacji jeden z pracowników cofnął stojący obok kolejki zegar ścienny.

Ha.

Share this comment


Link to comment

Ciekawe, czy spóźnianie się z prezentacjami jest spowodowane realnymi opóźnieniami, czy też chęci zatrzymania dziennikarzy dłużej, aby nie mogli zdążyć do konkurencji :)

Co do nowych konsolo, to coraz bardziej przypominają mi pecety, które się stawiało pod monitorem, pamiętacie ? Tyle tylko, że Windows 3.11 nie crashował się aż tak bardzo...

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...