Jump to content
  • entries
    157
  • comments
    463
  • views
    87,534

Outlaw 97 (Sandbird Software, 1994)

LaserGhost

607 views

I jeszcze jeden dziwaczny, zapomniany crap na tym blogu. Outlaw 97 to amatorski indie klon stareńkiego automatu Gunfight, gdzie dwóch kowbojów toczyło pojedynek na zatrucie ołowiem adwersarza. Opisywany "upgraded remake" zawiera m.in. kolorową grafikę VGA, dźwięk i muzykę z SoundBlastera, szeroki wybór postaci, m.in. policjanta, czarodzieja i Billa Clintona, oraz fatality, bo to połowa lat '90 i gry przechodziły wtedy trudny okres dojrzewania, kiedy eksperymentowały z niedozwolonymi substancjami i starały się za wszelką cenę szokować. Poniżej króciutki gameplay oraz pokaz fatality.

[media=]

Z tytułem wiąże się dziwna rzecz - gra pochodzi z 1994 r. ale nosi tytuł sugerujący wydanie trzy lata później. Jeżeli ktoś wie "co miał autor na myśli" to for Chris' cakes, niech zachowa to dla siebie. Download wersji shareware dla spragnionych takich rozrywek: http://archive.org/d...aw97/outlaw.zip oczywiście wymagany DOSBox.5 Comments


Recommended Comments

Fajna gra, fatality plus odbijające się kule sprawiają, że masz ochotę zagrać ponownie. Szkoda, że nie wydali do niej nigdy żadnych DLC... :)

Share this comment


Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...