Jump to content
  • entries
    44
  • comments
    259
  • views
    29,823

Audioblog


L1zard

347 views

Elo. Dawno mnie nie było, a trochę się wydarzyło. Kupiłem ostatnio serious sam 3. W końcu:) Polowałem na niego i nabyłem w końcu w pewniej sieci z codziennie niskimi cenami. 20 zł to nie dużo pomyślałem i kupiłem. Jestem trochę zawiedziony bo miałem nadzieję na lepszą grę. Nie mówię że jest zła, ale oczekiwałem po niej więcej. Najbardziej po silniku. Wczytywanie gry to jakaś kpina (długo) w sumie kiepska optymalizacja, nie ma wielkiej zmiany między odświeżonymi starciami hd serio sama a nowego ss3.

Kiepska wiadomość to wysiadł mi zasilacz w kompie (tyle hajsu poszło na nowykrecka_dostal.gif ) a do tego nawala mi dvd-rom. Coraz intensywniej myślę o konsoli, Kupił bym raz i z głowy a nie co chwile coś trzeba dokupić.

Wnerwia mnie zima, już na serio przesadza. Ja rozumiem że globalne ocieplenie itd. ale do cholery chciał bym je zobaczyć! Gdzie ono jest? Mam nadzieję że na święta lub kilka dni po będzie już można chodzić w samej koszulce.

Jedna z ważniejszych wiadomości (przynajmniej dla mnietrollface.gif ) Startuję z kanałem na youtube. Program nazywa się "Audioblog" i będę w nim poruszał tematy które mi chodzą po głowie. (link do zajawki

)

I od razu mam do was pytanie: Jaki program do nagrywania głosu i potem obróbki video? Obecnie używam audacity (chociaż wolał bym freesoundrecorder) i avs do zrobienia filmu. Oczywiście chodzi mi o darmowe programy.

Na koniec tradycyjnie zapraszam do gry. Gram w dirt2 i flat out ultimate carnage. (bo flat out 2 już nie ma multi grr) Nick na GAMES FOR WINDOWS LIVE TerribleArmage.

A na sam koniec pytanie. Jaki wynik obstawiacie w dzisiejszym meczu Polski z San Marino? Ja obstawiam 5:0 dla Polski. Chociaż po meczu z Ukrainą wszystko się może zdarzyćsmile_prosty.gif

Pozdro i do następnego wpisu.

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...