Jump to content
  • entries
    90
  • comments
    492
  • views
    57,255

BF4 - "wyciekła" pierwsza grafika! - szczegółowa analiza. *AKTUALIZACJA-3*


XoskarsomX

1,168 views

Za równe dziecięć dni, czyli na 26 marca zaplanowana jest konferencja EA DICE na tagrach Game Developer Conference, ale już teraz zaczęto podgrzewać atmosferę "wyciekającymi" materiałami!

Oto pierwszy z nich!

http://img819.images...obrazek175h.jpg - tutaj w pełnej rozdzielności.

Specjalnie dla was mała analiza obrazka

Każdy posiadający gałki oczne i sprawny nerw wzrokowy zauważy na obrazku żołnierza (tradycyjnie), tym razem biegnącego, którego postać otoczona jest pomarańczową poświatą.

W dłoni trzyma pistolet MP-443 Grach, a do kamizelki na przyczepiony zmodyfikowany karabin snajperski M39 EMR. Za nim znajduje się czołg M1 Abrams (po lewej stronie) oraz IAV Stryker (po prawej).

Najciekawsze są jednak obrazki powstałe na wczęśniej wspomnianej pomarańczowej poświacie, a najbardziej dającym do myślenia jest ten znajdujący się najbliżej naszego bohatera (po prawo).

Nie uwierzycie, ale jest to panorama Szanghaju! Spójrzcie na te zdjęcia i porównajcie z obrazkiem: link1 , link2 , link 3. Czyżby twórcy sugerowali nam nowe miejsce akcji? A przynajmniej lokację kilku misji?

Skąd wiem, że kilku? Spójrzcie na inne obrazki. Ten najbliżej prawej krawędzi pokazuje jakąś kolejkę linową (przyp. autora). Ten troszczkę niżej jest prawdopodobnie pociskiem lecącym w zwolnionym tempie, a ten schowany pod literką E to moim zdaniem F22 Raptor lub jak podsunął mi jeden z czytelników bloga, może to być chińska maszyna Chengdu J-20. Biorąc pod uwagę plotki, które pojawiły się już całkiem dawno, żę w BF4 powróci trzecia grywalna strona konfliktu..

Czyżby to sugerowało, że BF4 podobnie jak konkurencyjne Modern Warfare 2 i 3 rozgrywać się będzie na całym świecie? Czy możliwe, że któryś z

SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!! SPOILER ALERT!!!

terrorystów jednak zdołał uciec i wysadzić bombę atomową? A gość, którego rozwaliliśmy w 3 był przykrywką, która miała odciągnąć nas od prawdziwego celu, a teraz wojna rozlałą się na cały świat? Kto wie. Przekonamy się być może już niebawem.

JUŻ PO SPOILERACH

Nie mogę się tego 26 marca doczekać! Jedno wiem już dziś. Te gra znajdzie się w moim napędzie najpóźniej w dniu premiery.

*AKTUALIZACJA*

Pojawił się kolejny obrazek. Tym razem ujawnia więcej z otoczenia:

http://img706.images...30028898091.jpg

*AKTUALIZACJA-2*

Zaintrygowało mnie czy trzymana w dłoni broń to rzeczywiście 443, więc trochę się rozejrzałem i może to być również SIG P226.

http://www.airsoftso.../9/sany0007.jpg

Broń ta znajduje się na wyposażeniu US Army.

*AKTUALIZACJA-3* http://vine.co/v/bpeapQiWB3l teaser prawdopodobnie teasera, który zobaczymy w trakcie GDC czyli 27 marca. Na fragment gameplay'u moim zdaniem nie ma co liczyć.

13 Comments


Recommended Comments

Ledwo 28h w trójce, a tu już czwórka ma być? Szyt happens confused_prosty.gif

Ja mam 266h :D To i tak mało :P W MW2 (miałem wtedy za dużo wolnego czasu) mam nabite 460h.

Link to comment

To nie F22. Na tym dużym obrazku można się łatwo pomylić, ale ten wskazuje raczej na chiński J20.

Wow! Mówisz, że Chiny też miałby się włączyć do walki? W sumie to nie głupi pomysł. W BF2 byli jako strona konfliktu.

Link to comment

Battlefield spoiler alert - umarłem ze śmiechu. Naprawdę kogoś interesuje koszmarny singiel z jeszcze bardziej koszmarną fabułą?

wink_prosty.gif

A ja miałem jeszcze ochotę wrócić do BF3, ponad 120 godzin niby mam, ale w pewnym momencie mi się znudziło. Może do czasu jak wyjdzie BF4 w końcu zmodernizuje PCta... Ciekawi mnie również, czy w końcu zmieni się w coś w relacji BFa z konsolami, bo granie w mniej niż 30 osób przy tak rozległych mapach było śmieszne.

Link to comment

Battlefield spoiler alert - umarłem ze śmiechu. Naprawdę kogoś interesuje koszmarny singiel z jeszcze bardziej koszmarną fabułą?

wink_prosty.gif

A ja miałem jeszcze ochotę wrócić do BF3, ponad 120 godzin niby mam, ale w pewnym momencie mi się znudziło. Może do czasu jak wyjdzie BF4 w końcu zmodernizuje PCta...

Single nie był słaby. Nie mogę się zgodzić.

BF3 mi się jeszcze nie znudził :P Widocznie zależy od gracza ;)

Link to comment

Singiel nie był słaby? I pisze to fan shooterów? Moim zdaniem tak bardzo napalili się na Call of Duty audience (to w sumie zabawne biorąc pod uwagę bardzo głośne nabijanie się i przekomarzanie z CoD przed premierą BF3) i wszystko zawalili kiepskimi skryptami... tylko, że do poziomu CoD brakowało im jeszcze jakichś trzystu lat. AI też było po prostu potworne, nasi towarzysze mieli tylko stwarzać pozory, że do kogoś strzelają. Ci sami towarzysze byli równie beznadziejni. Ich śmierć w którymś etapie podsumowałem tylko krótkim ''meh". Prawdopodobnie jedyna dobrze zrobiona rzecz w singlu to widoczki i grafika. O historii się nie wypowiem, bo ani ona ważna ani dobra w jakikolwiek sposób.

Multi jest genialne i stanowi klasę w samą w sobie, ale singiel to jakaś totalna padaka dodana na odczepnego. BC2 miało w miarę porządnego singla. Wątpię, aby BF4 poszło w inną stronę niż wszystkie obecne spunkgarglewewe zwane generic shooterami.

Link to comment

W porównaniu do BC2 był słaby. Jakoś bardziej przekonała mnie do siebie historia "Złej Kompanii" niż terroryści z BF3.

Dokładnie. Był słaby chociażby w porównaniu do BC2, ale ogólnie słaby nie był. Dało się to przeżyć i nawet z przyjemnością pograć.

Link to comment

W porównaniu do pierwszego Bad Company każdy single w military FPS był słaby.

Wow! Mówisz, że Chiny też miałby się włączyć do walki?

Były parę miesięcy jakieś przecieki i tam było o Chinach jako trzeciej frakcji. Myślę, że ma to sens. Większa różnorodność w sieci to dobra wiadomość dla każdego.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...