Jump to content
 • entries
  101
 • comments
  520
 • views
  60,002

I znowu to samo...


wojtekwlodyka28

679 views

 Share

Wiecie za co nie lubię zamawiać gier w przedsprzedaży? Za niespodzianki! Dokładnie! Nienawidzę otwierać gry i już od wstępu mieć świadomość, że mój produkt może być wybrakowany, lub w jakimś stopniu uszkodzony confused_prosty.gif I dzisiaj przy okazji otwarcia paczki z Crysisem 3 boleśnie się przekonałem, że moje obawy są niestety prawdziwe... W paczce był oczywiście Steelbook i właściwa gra, ale steelbook był rozklejony na bocznej ramce i właściwa gra w plastikowym pudełeczku była "ryśnięta" również od boku confused_prosty.gif Ja rozumiem - zamówień jest mnóstwo, tysiące pudełek do zapakowania potem rozsyłanie to po kurierach... ale czy na tym wstępnym etapie nie można spojrzeć na pudełko, czy aby na pewno jest całe? Dobrze, że przynajmniej dystrybutor ten ( nie wymienię nazwy, bo nie chce robić złej reklamy) oferuje sprawną pomoc techniczną, bo tuż po otwarciu udało mi się skontaktować telefonicznie z przedstawicielem, który mi wszystko wytłumaczył i teraz pozostaje mi tylko czekać na e-mail potwierdzający złożenie reklamacji ( i już 3 godzinę czekam i nic innego mi nie pozostało...)

Mieliście kiedyś już taką sytuacje?

JveHims.jpg

Tak właśnie sprawa wygląda. Klej wystaje...

ubwNseB.jpg

... a ramka odstaje. GOOD WORK!!!

JFmCbY8.jpg

A tak prezentuje się nasz "plastik", ale to mnie aż tak nie boli, bo to już mam na kilku grach z tego sklepu...

 Share

12 Comments


Recommended Comments

Na moim battlefieldzie 3 ktoś postanowił stanąć w wyniku czego doszło do odkształcenia płyty i instalacja wiesza się na 95%. Nic przyjemnego dostać uszkodzony produkt, zwłaszcza jeśli to preorder.

 • Upvote 2
Link to comment

Eee tam. Ja to miałem kiedyś przygodę z najnowszym Turokiem. Pudełko oczywiście (o dziwo) jak nowe, ale płyty były pęknięte! Reklamacja załatwiła sprawę. Zadzwoniłem do sklepu, wytłumaczyłem im sytuację jaka zaszła (jak grać z pękniętą płytą?). Wysłałem do nich wadliwą grę i oczywiście paragon wraz z opisem problemu. Po ok. 4 dniach otrzymałem nowy egzemplarz.

Link to comment

Z grami nie miałem tej "przyjemności", czyli popsutego opakowania, ale ostatnio kupiłem sobie dyskografię zespołu Khold i ich drugie CD, Phantom właśnie takie popękane było w jednym rogu. Cóż, w przypadku CD to nie jest jakiś straszny problem, bo łatwo można wymienić. Ale doskonale rozumiem rozgoryczenie i nerwy, gdy wyciąga się etui metalowe od gry i widzi się to, co Ty.

Link to comment

Kiedyś zamówiłam w sklepie internetowym album ulubionego zespołu. Gdy przyszedł, okazało się, że pudełko nie było zapakowane w folijkę ochronną - dobrze, że się nie porysowało ani nic...

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...