Jump to content
  • entries
    7
  • comments
    42
  • views
    3,976

Mój pierwszy raz ...


bartpuk

476 views

 Share

Ale mam tremę smile_prosty.gif Na dobrą sprawę nigdy wcześniej nie pisałem żadnego bloga, ani nie chwaliłem się pisaniem przed nikim. Jakby na to nie patrzeć jestem totalnym nowicjuszem, ale kiedyś trzeba przecież zacząć. Zwłaszcza, że zabieram się za bloga już od dłuższego czasu. Co mną kieruje ? Prawdę mówiąc nie wiem, nawet nie jestem pewny czy uda mi się odpowiednio przelać wszystko na papier, wszystkie emocje jakie mi towarzyszą podczas przygody. Do odważnych świat należy, najwyżej jak będzie to beznadziejnie wyglądało to skończę szybciej niż zacząłem smile_prosty.gif

Przejdźmy jednak do rzeczy . Mój blog będzie zawierał tematykę turystyczną, będę starał się opisywać zwiedzane przeze mnie miejsca dość skrupulatnie, aczkolwiek w zbytnie szczegóły nie chcę się wplątywać. Mam nadzieję, że lawina krytyki jaka na mnie spadnie przyniesie zamierzony skutek i każdy kolejny tekst będzie coraz lepszy. Postaram się pisać jak najczęściej, aczkolwiek w chwili obecnej sytuacja finansowa nie pozwala mi na częstsze wyjazdy niż raz w miesiącu. Wszystko oczywiście będzie okraszone zdjęciami wykonanymi przeze mnie (aparat to zwykła cyfrówka, nad kupnem lustrzanki dość mocno się zastanawiam).

Wszelkie sugestie co jest dobrze robione, a co źle są jak najbardziej na miejscu. Ciekawe miejsca warte odwiedzenia, a które są mało znane (im mniej tam ludzi tym lepiej), z chęcią poznam i z jeszcze większą ochotą tam pojadę.

Tytułem wstępu to by było chyba na tyle, pora zabrać się za właściwe pisanie smile_prosty.gif Pierwszy wpis pojawi się jutro, jak tylko ogarnę tego bloga.

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego nie chce mi zrobić akapitu w pierwszej linijce, a przepisywać tego ręcznie najnormalniej w świecie mi się nie chce. Wie ktoś może jak z tym wygrać ?

Link to comment

No i super. Nie dość, że autor wygląda na rozgarniętego to jeszcze będzie pisał o czymś, o czym chyba jeszcze nikt na tych blogach nie pisał. Na dokładkę zrobił dobry "wpis powitalny". Rokowania? Bardzo dobre. :)

W kwestii wstawiania akapitów nie pomogę, bo wciąż jeszcze nie mogę wyjść z podziwu, że udało ci się wstawić te normalne (u mnie kończy się to przesunięciem na prawo całego bloku tekstu) i w związku z tym kolejne akapity tworzę z pomocą entera. ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...