Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,781

Giermasz 2009 - Poznań - relacja...


melon1992

176 views

12.09.2009 - Sobota - nieprzespana noc...

Przybyłem przed sklep Barda już ok. 10:15 (otwarcie giermaszu było o 12:00). Na swoje szczęście i kontakty, spotkałem kumpla, który przybył trochę wcześniej i bez problemu wpuścił mnie w kolejkę tak, że czekaliśmy razem. Obowiązywała kolejka i nie zauważyłem raczej przypadku, żeby ktoś próbował się wepchnąć. Niestety takie prawo dżungli - kto pierwszy ten lepszy. Do sklepu wpuszczali po 5 osób, chociaż praktycznie zależało to od tego ile trwał zakup, gdyż jeśli ktoś kupił i wyszedł w jego miejsce wchodził następny i tak kolejka posuwała się do przodu.

Wracając jeszcze trochę wstecz - dostaliśmy listę gier od przedstawicieli Barda. Niewiele sie zmieniło w stosunku do innych miast, jednakże... z listy zniknął Saints Row 2, którego właśnie chciałem kupić :/

Będąc już w sklepie wpadłem w typowy szał zakupów. Wokół mnie kartony z grami: kolekcje, premierowe wydania, wielkie pudła - było w czym wybierać. Ku mojemu zdziwieniu, na stołach, znalazłem tytuły, których nie było na liście m.in. Turok czy Devil May Cry 4. Mimo to wyjąłem, wcześniej przygotowaną w domu, listę i konsekwentnie szukałem gier. Załapałem się na jedną z ostatnich sztuk Mass Effecta EK - najważniejszy cel osiągnięty. Niestety zabrakło dla mnie Diamentowej Edycji NWN :( Poprzebierałem wszystkie kartony, ustawiłem sobie ładna wieżę z gier i pomaszerowałem do kasy. Bałem się o moje fundusze... szczególnie będąc przy ladzie ;P Sprzedawca spokojnym głosem powiedział, żebym się nie martwił... na giermaszu nie można dużo wydać ;P

Kasa wybiła: 195zł I pięknie... Za taką cenę nigdzie nie dostanę tylko dobrych i dość nowych gier. Dodatkowo otrzymałem jeszcze 2 naklejki Wiedźmina i smycz ;) Po wyjściu z sklepowego dziedzińca zostałem sfotografowany:

2dkhn3c_th.jpg

tak na pamiątkę [ten szczęśliwiec po lewej to ja]

Do domu wróciłem z następującymi grami:

Mass Effect - Edycja Kolekcjonerska

Age of Conan 2009: Hyborian Adventures PL Edycja Kolekcjonerska

TOCA Race Driver 3

Mount & Blade

The Club

Devil May Cry 4

Supreme Commander

Supreme Commander: W obliczu wroga

The Guild 2

The Guild 2: Piraci Starego Świata

Podsumowałem ten wypad jako najlepsze imieniny jakie miałem, prawdopodobnie, w całym moim dotychczasowym życiu.(chociaż te odbyły sie 2 dni wcześniej, czyli 10 września ^^)

Nie pozostaje mi nic innego jak zbierać kolejne kieszonkowe i szykować się na PGA '09

2 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...