Jump to content
  • entries
    67
  • comments
    170
  • views
    45,781

Mroczny Rycerz - Nowa Twarz Batmana


melon1992

222 views

Pierwszy tematyczny wpis typu 'odgrzewany kotlet' ;p

DATA: 30 Wrz 2008

xpn71j_th.jpg

Ostatnio byłem w kinie na filmie pt. "Mroczny Rycerz". Pamiętając wcześniejsze części batmana, z zaciekawieniem czekałem na rozpoczęcie seansu. Zapowiedzi w telewizji i internecie sprawiły, że wydałem pieniądze na ten film. Doborowa obsada jest również jednym z atutów kontynuacji "Batman - Początek".

Trochę o treści filmu. Batman jak zwykle zajęty jest pilnowaniem spokoju w Gotham City. Brak mu czasu na zajmowanie się firmą, którą odziedziczył po swoim ojcu. W mieście pają wojny mafii, a na dodatek pojawia się Joker - jeden z głównych przeciwników Człowieka-Nietoperza. Po kolejnych walkach, licznych obrażeniach, a także wielu ofiarach Bruce Wayne (czyli Batman) postanawia "odrzucić" Batmana i poszukać dla miasta "prawdziwego bohatera". Idealnym kandydatem wydaje się być Harvey Dent (późniejszy Człowiek o dwóch twarzach...)

Czy Bruce Wayne zostawi miasto pod opieką Dent'a? Czy Joker, chętny śmierci Batmana, przejmie kontrolę nad miastem? Na te pytania pomoże odpowiedzieć wam film "Mroczny Rycerz".

Świetne efekty specjalne, sceny akcji trzymające w napięciu przez całą projekcje filmu wywołały u mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dobrze dobrane stroje, świetna sceneria to tylko niektóre z zalet tego filmu.

Po zakończeniu seansu byłem zadowolony i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy.

Polecam!

1 Comment


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...