Jump to content
  • entries
    664
  • comments
    11,854
  • views
    416,709

The Binding Of Isaac: Rebirth - Najlepsza Gra Świata będzie miała Remake-Demake :D ZAPOWIEDŹ DARIUSXQ! ! ! !

Sign in to follow this  
Dariusxq

1,901 views

The-Binding-of-Isaac-game.jpg

Siema dziś na poważnie bo o grze którą kocham, czyli o Isaacu smile_prosty.gif Gra ta jest super mega extra ale niestety przez to że jest zrobiona we flashu nie da się z gry wycisnąć nic więcej po zaserwowaniu dodatku Wrath of the Lamb który dał całą masę contentu że było grania od cholery i jeszcze więcej. Dlatego też Edmund McMillen postanowił zlecić firmie Nicalis ( ci co zrobili remake Cavestory oraz port VVVVVVVVVVVVV) zrobienie Isaaca na nowo, jeszcze lepszego z jeszcze większym contentem i innymi bajerami! Nicalis pracuję nad wersją na PS3/Vite i Steama, oraz dogadują się z Nintendo i Microsoftem by tam też gra trafiła.

Rebirth będzie zawierał wszystko to co Podstawka + Wrath of the Lamb, oraz nową zawartość objętością równa WotL biggrin_prosty.gif Do tej pory Edmund ujawnił nowy final chapter, zakończenie, dwie nowe grywalne postacie, mnóstwo przedmiotów, pokoi, przeciwników, Bossów itp.Chcą odtworzyć całą grę, ale też chcą ją odświeżyć smile_prosty.gif Rebirth będzie zawierał to co zostało wycięte z Flashowej wersji przez ograniczenia technologii Flash. Pojawią się różne szlify i balans przedmiotów.

Gra będzie zawierała lokalny co-op, nie chcą robić sieciowego by premiera gry nie była jeszcze bardziej przesunięta w czasie. Premiera gry jest narazie przewidywana na zimę 2013, może być kilka poślizgów po drodze sad_prosty.gif

Gra będzie zawierała nowy soundtrack w wykonaniu Danny B, pojawią się remixy starych melodii.

Co najważniejsze gra będzie wykonana w stylu 16 Bitowym!! Ma to na celu zrobienie demaku remaku gry biggrin_prosty.gif Pierwszy Concept Screen niżej, wygląda nawet fajowo, chłopaki jeszcze to doszlifują.

tumblr_mebq0iaO6k1rwh6p8o1_500.jpg

Ci co mają już Isaaca mogą liczyć na zniżkę wink_prosty.gif

Jestem podjarany bardziej niż dodatkiem do Diablo 3 czy Vi Generacją Pokemonów!

Sign in to follow this  


12 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...