Jump to content
  • entries
    6
  • comments
    4
  • views
    6,048

gry przeglądarkowe


tadzik93

421 views

Postanowiłem że napiszę wpis poświęcony grom przeglądarkowym, ponieważ wiele jest osób którym skończyły/znudziły się ich gry i poszukuje gry która nie pochłania czasu ale też daje trochę rozrywki. Jestem jedną z takich osób a że wiele gier już poznałem pomyślałem że zrobię spis tych gier. Niestety teksty niektórych gier będą się pokrywać/ powtarzać... z góry przepraszam

WILDGUNS.PL

W tej grze kierujemy swoim "mocarstwem" w postaci rozbudowywania wiosek (budujemy np. koszary, ambasadę magazyn itd.), tworzenia armii, podbijania innych wiosek... Gra stosunkowo prosta (można sobie ułatwić rozgrywkę dołączając do sojuszu), chyba że staniemy się czyjąś farmą. Gra jest w klimacie dzikiego zachodu, do wyboru są 3 nacje : kowboje, indianie, meksykanie. Każda ma swoje zalety i wady.

THEWEST.PL

Tutaj kierujemy własną postacią. Wykonujemy zadania, chodzimy do pracy, pojedynkujemy się itp.. Jest tu też odpowiednik sojuszu - miasta, tylko w tym przypadku miasto rozbudowujemy. Po osiągnięciu bodajże 10 poziomu (są, doświadczenie dostajemy za prace i zadania) do wyboru mamy kilka klas (traper, poszukiwacz złota itd. nie pamiętam niestety wszystkich).

TRAVIAN.PL

W tej grze kierujemy swoim "mocarstwem" w postaci rozbudowywania wiosek (budujemy np. koszary, ambasadę magazyn itd.), tworzenia armii, podbijania innych wiosek... Gra stosunkowo prosta (można sobie ułatwić rozgrywkę dołączając do sojuszu), chyba że staniemy się czyjąś farmą. Gra jest w klimacie starożytności, do wyboru są 3 nacje : Rzymianie, Galowie, Germanie. Każda ma swoje zalety i wady.

PLEMIONA.PL

Gra bardzo przypominająca traviana i wildguns ale różnica jest taka że nie ma tam nacji/rodzajów mocarstw. Gra jest w klimacie średniowiecza. Wszystko inne jest bardzo podobne, budowanie wiosek, armii, podbijanie innych wiosek. Zakładanie/dołączanie do sojuszy.

TANOTH.PL

Tutaj kierujemy własną postacią. Wykonujemy zadania, chodzimy do pracy, pojedynkujemy się itp.. Jak w każdej grze występuje sojusz lecz jest ograniczony tylko do bonusów w postaci np. większej obrony, ataku. Moim zdaniem gra niedopracowana, ma wiele błędów np. nie mogłem (jak wiele innych osób) dociec jak się odbiera wiadomości...

MENELGAME.PL

Dość specyficzna gra. Mamy swoją postać - menela. Wydaje się trochę dziwna, ale jest całkiem ciekawa. Zbieramy puszki, możemy popełnić jakieś przestępstwo (obrabować bank, kiosk itp.). Rozwijamy swojego menela poprzez uczenie go ataku, obrony, zręczności, inteligencji, muzyki itp.. Posiadamy swoje zwierzątko które dodaje an mataku,obrony, zręczności i litości. To ostatnie potrzebne jest nam gdy dostajemy datki ( wysyłamy link znajomym, gdy w niego wejdą dostajemy kasę). Im większa litość tym większy datek.

Wypiszę jeszcze kilka gier ale już bez opisów żeby was nie zanudzić tym czytaniem :biggrin: Thecrims.com, Ikariam.pl, Ogame.pl, zieloneimperium.pl. Mam nadzieję, że pomogłem albo zaciekawiłem niektóre osoby.

1 Comment


Recommended Comments

Plemiona to jest to! Nabijało się po 2-3 mln pkt, i wtedy zaczynała się gra, pamiętam te wszystkie sojusze wojny itp. :) Zdecydowanie najlepsza gra przeglądarkowa.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...