Jump to content
 • entries
  10
 • comments
  52
 • views
  6,253

Zdrada (blogo)stanu! Czyli krótko i na temat.


Padrick22

818 views

 Share

Po prawie dwuletniej nieobecności na blogu CDA postanowiłem, że reaktywuję swoją aktywność blogerską, tym razem jednak z postanowieniem poprawy i częstymi wpisami, a do tego ukierunkowanymi w stronę grania.

Niestety jest też inna sprawa. Moją nową aktywność postanowiłem przenieść na inny portal, pozwalający mi łatwiej prowadzić moją działalność :)

Jednocześnie chcę powiedzieć, że jestem ogromnym fanem CDAction i nie zamierzam być mniej aktywny na stronie i forum (a wręcz przeciwnie!). Więc jeśli ktos jest zainteresowany moimi opiniami na temat świata gier, to zapraszam pod nowy adres:

http://nerdogranie.blogspot.com/

Mam nadzieję, że to niewielkie przebrandowanie nikogo nie urazi :)

Pozdrawiam.

 Share

10 Comments


Recommended Comments

Ale przebrandowałeś się (polubiłem to słowo), bo skrypt CDA nie pozwala Ci zastosować jakichś fajnych rzeczy, z których chciałbyś korzystać, czy... czy co :trollface:? Tutaj masz gwarantowane wyświetlenia, że tak powiem, dużo osób czyta blogi i masz szansę trafić do większej ilości odbiorców.

Link to comment

Przebrandowałem się, ponieważ uważam, ze na bloggerze jest kilka opcji, które może i w tej chwili nie przydadzą mi się (no może oprócz według mnie lepszego interfejsu), ale jeśli kiedykolwiek blog stanie się popularniejszy to będę mógł je wykorzystać jak np. zarabianie na reklamach, stworzenie mini-redakcyjnego zespołu.

Jestem graczem i ofaruję Wam, innym graczom wgląd w moje opinie i przemyślenia, jeśli ktoś nie chce, nie musi wchodzić. To tyle w temacie smile_prosty.gif

Link to comment

Ale przebrandowałeś się (polubiłem to słowo), bo skrypt CDA nie pozwala Ci zastosować jakichś fajnych rzeczy, z których chciałbyś korzystać, czy... czy co trollface.gif? Tutaj masz gwarantowane wyświetlenia, że tak powiem, dużo osób czyta blogi i masz szansę trafić do większej ilości odbiorców.

Fajność w posiadaniu własnego bloga jest taka dla tego, że jest on własny. ;) To przyjemne mieć taki kawałek internetu dla siebie, móc grzebać sobie w jego ustawieniach i statystykach, i w ogóle różnych szmerach bajerach. No i prawda jest taka, że taki blog od Googla ma więcej opcji niż te CD-Actionowe. Ba, wbrew temu co dotychczas widziałem wiem, że można nawet sprawić by wyglądały ładnie, choć znakomita większość osób nic sobie z tego nie robi, albo robi to źle. :P

Ale oczywiście dobrze jest oprócz pisania na własnym blogu, dawać znać gdzie indziej o tym, że pojawiają się nowe wpisy, albo wręcz je przeklejać z linkaczem do bloga właściwego. Sam tak robię, choć nie koniecznie tutaj i daje to bardzo dobre wyniki. :)

 • Upvote 2
Link to comment
Jestem graczem i ofaruję Wam, innym graczom wgląd w moje opinie o przemyślenia, jeśli ktoś niechce, nie musi wchodzić. To tyle w temcie
I tak wejdę confused_prosty.gif. Widzę, że każdy zapomniał o niby "tradycji", lecz ja z niej nadal korzystam ^^ Z chlebem, z tym blogiem, z chlebem...
 • Upvote 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...