Skocz do zawartości

Pewien Pat Ma Pogląd Na Świat

  • wpisy
    64
  • komentarzy
    493
  • wyświetleń
    58987

Najtrudniejsza i najłatwiejsza gra świata

Zaloguj się, aby obserwować  
Pat5

1541 wyświetleń

Po tytule pewnie domyślacie się o czym będę pisał. Pierw zajmę sie tą trudniejszą, a mianowicie najtrudniejszą grą na świecie. Pewnie o niej nie słyszeliście, lecz ta gra jest godna uwagi. W grze tej wcielamy się w małego, czerwonego kwadracika, który musi przejść niezmiernie trudne przeszkody. Jest to z pozoru tylko mała gra online lecz mi udało się przejść tylko do 4 levelu (co jest dla mnie wielkim wyczynem), a jest ich 30. Do gry dodano bardzo denerwującą muzyczkę wprawiającą w nastrój. I jeszcze ostrzeżenie: jeżeli masz słabe nerwy nie polecam.

O to link do tej gry: http://www.joemonster.org/filmy/7986/Najtr...-gra-na-swiecie

Producent zdecydował się na wydanie także drugiej części tej gry, tym razem mamy do przejścia 50 poziomów, a każdy trudniejszy niż w pierwszej części:

http://www.gry.jeja.pl/1943,najtrudniejsza-gra-swiata-2.html

Jeżeli tak jak mi sprawia ci problem przejście do 4 poziomu spójrz na filmik poniżej, jest tam pokazane jak gość przechodzi tą gierkę do 15 lvl:

A tu przechodzi dalsze levele:

Sprawia to podziw szczególnie jak jest się w to słabym.

Lecz jest jeszcze coś dla tych słabszych graczy. Producent zdecydował się zrobić coś dla odmiany i stworzył najłatwiejszą grę na świecie, którą bez problemu przeszedłby dwulatek. Oto link: http://www.joemonster.org/filmy/8084/Najpr...-gra-na-swiecie

Zaloguj się, aby obserwować  


0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Gość
Ten wpis jest zamknięty na przyszłe komentarze.
×
×
  • Utwórz nowe...