Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    493
  • views
    59,334

It's been a long time..


Pat5

543 views

 Share

..since I left Forum Actionum.

Stało się to z kilku powodów. Po pierwsze, straciłem wenę, a raczej chęć do dalszego przebywania na forum. Nie tylko z powodu braku osobistej motywacji. Przede wszystkim odeszło kilku świetnych ludzi, których brak zaowocował dość widocznym spadkiem jakości tutejszej blogosfery. Poza tym, od pewnego czasu nie czerpałem stąd żadnych innych emocji niż wciąż narastającego gniewu. Apogeum okazało się ostrzeżenie i 14-dniowy urlop wymierzony w mą stronę, za - wydawałoby się - błahy powód. Jest to zresztą dość zabawna historia - napisałem niegdyś krótki, przyjaźnie nastawiony komentarz, którego zadaniem było zobrazowanie mojej miłości do pewnego klubu piłkarskiego z Barcelony. Niestety, ku mojej rozpaczy autor wpisu zareagował niemiło. Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem, co mi odpisał, bo gdy za drugim razem zalogowałem się na FA czekał już na mnie ban, a komentarz był usunięty. Musiały tam paść smutne słowa, bo, kuźwa, 14 dni bana za "putę barcę"!? Nie pamiętam też nicka tej osoby. Tak czy siak, pozdrawiam go i gratuluję dystansu do życia. Czasem naprawdę warto wychillować i wrzucić na luz.

Nie chciało mi się kłócić z Ghostem o bezsensowność i przesadyzm tego bana. Dałem sobie z tym portalem po prostu święty spokój. I na dobre wyszło.

Doszły mnie jakiś czas temu słuchy o pewnym wydarzeniu. Użytkownik ...AAA... na początku tego roku stworzył Podsumowanie blogosfery FA 2011, w której zyskałem miano "postaci eminentnej". Z jednej strony kopnął mnie zaszczyt, z drugiej poczułem się głupio, bo wiem, że na taki epitet sobie nie zasłużyłem. Niemniej, niegrzecznie byłoby nie podziękować, więc dziękuję.

Nie byłem jeszcze wtedy gotowy do powrotu. Jednak teraz, po półtora rocznej przerwie, jestem.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to nowy layout strony. Ciężko mi się doń przyzwyczaić, zwłaszcza, gdy przypominam sobie bardzo udany pod względem efektywności i wyglądu pierwowzór. Ale za to teraz mogę ustalić kolor tła belek na mój ulubiony jaskrawy róż. No i można plusować/minusować komentarze, jak i wpisy w fejsbukowym, albo raczej wykopowym stylu. Jak zgapiać, to od najlepszych.

Pokażcie się więc wszyscy ci, których pamiętam z dawnych czasów. Pokażcie, że jeszcze istniejecie, przytulcie mnie i dodajcie otuchy.

 Share

11 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...