Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    38
  • views
    11,917

Wasza wakacyjna aktywność zawodowa...


URGON

1,182 views

 Share

Jako, że bardzo długo nie umieszczałem żadnych wpisów na blogu, chciałbym najlepiej od dziś (od zaraz) coś zmienić i czymś w końcu się zająć. Pewnie jak do tej pory pierwsze zdanie nie napawa zbytnio ciekawością, jednak mam nadzieję, że dalej pomożesz mi, Sobie i pewnie wielu innym użytkownikom w wykorzystaniu wakacji.

Mianowicie chciałbym, abyś Ty czytający: zamieścił w komentarzu to, co robisz (ze wskazaniem na czynność, a nie jej brak :] ) w wakacje i krótko to opisał. Czy jest coś co z chęcią czynisz w wolnych chwilach, czemu oddajesz wiele godzin ze swojego czasu? Być może jakieś hobby, ciekawe zajęcie, lub ot zwykły sposób wykorzystania tykających sekund.

Osobiście nie chciałem zmarnować należytych 2 miesięcy wolnego, a w zasadzie to już tylko 44 dni. Aktualnie organizuję "free time" jazdą na rowerze, wieczorną grą w piłkę nożną z drużynowymi kumplami, sprzątaniem domu i podwórza (przy muzyce czas mija bardzo szybko, a i efekty docenia więcej niż jeden człowiek), wyświadczaniem drobnych przysług w sąsiedztwie, a także oddaję się pasji, jaką są gry komputerowe. Sam chciałem także zrobić jednak coś wartościowego przez te wakacje np: zmajstrować kolczugę (fragment rycerskiego uzbrojenia), czy specjalne stanowisko do gier wyścigowych. Niestety jeszcze żadnej z tych rzeczy nie udało mi się zrealizować.

Wracając jednak do zamierzonego celu tego wpisu, chciałbym żebyście stanowczo pokręcili głową dla obrazka poniżej i wpisali w komentarzu to, co udało się wam zrobić przez wakacje, czynność jaką macie w planach, lub aktywność w trakcie której odnajdujecie siebie niemal codziennie. Być może podsuniecie pomysł na aktywne spędzenie czasu i sprawicie, że ten po drugiej stronie 1 września będzie nie tyle zdołowany zbliżającą się edukacją, co zadowolony z efektów wakacyjnego zajęcia. smile_prosty.gif

e9c4bae50066c19b2deb0cb55195c49c.gif?1307887821

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Z pewnością nie będę się oglądał za święcącym jak baranie cynaderki fotelem ze sklepu i nie myślę także o ociekającym złomem fotelu Passata ;D. Z pewnością jednak, jeśli już brałbym się za tworzenie drewnianej konstrukcji, to i rozejrzałbym się za jakimś starym niepotrzebnym fotelem i w miarę możliwości doprowadziłbym go do stanu, na który można patrzeć.

Link to comment

Jeśli planujesz się bawić na serio to polecam odłożyć parę złotych i zainteresować się fotelem. Ja na początku roku kupiłem sobie czarny A1GP ze stojakiem za 1200zł. Fenomenalna sprawa. Zwłaszcza jeśli ma się 3 monitory do PC lub wielki TV do konsoli.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...