Jump to content
 • entries
  27
 • comments
  306
 • views
  34,526

Po co komu blogi?


DarthMetalus

802 views

 Share

Witajcie moi drodzy czytelnicy. Jest to mój pierwszy blog, dlatego prosiłbym o wyrozumiałość i oto, aby nie krytykować nachalnie tego, co jest tu napisane(puszczam tu oko do polonistów wink_prosty2.gif). Jeśli uznasz, że tracisz czas, to możesz wyjść(wystarczy kliknąć wstecz), jeśli jednak postanowisz przeczytać moje wypociny to zapraszam.

Po co są blogi? Moim zdaniem istnieją one po to, aby dzielić się ze światem jakimiś myślami. O tym właśnie będzie ten blog. Ile razy zdarzyło się wam moi drodzy czytelnicy, czytać bezsensowny wpis, w którym ktoś, kto ma wielką potrzebę dzielić się ze światem swoimi myślami, pisze głupoty? Zamiast czytać coś, co nas zaciekawi i spodoba się nam, przeczytamy, np. co ktoś zjadł na śniadanie i jak się czuję, kogo to obchodzi? Kiedy ja(z naciskiem na ja) czytam blog to mam nadzieję, że spotykam się z czymś ciekawym, czymś wyjątkowym, co wyróżnia się dla mnie wśród innych wpisów. Są osoby, które w wakacje tuż po wstaniu, otwierają laptop i piszą. Czy piszą coś ciekawego? Nie. Piszą np., że są na działce, i że nudzi im się. I tu moi drodzy czytelnicy chciałbym zapytać się was, czy spotkaliście się kiedyś z takimi wpisami i co o nich uważacie?

Właśnie przeczytaliście mojego pierwszego bloga, niektórzy pewnie uznają, że był chaotyczny, niezrozumiały i nie było sensu go pisać. Inni, że był po prostu słaby. Jeśli jednak wpis ten spodobał się choćby małej grupie ludzi na forum to już jest to dla mnie ogromny sukces smile_prosty.gif

 Share

16 Comments


Recommended Comments

Po co są blogi? Moim zdaniem istnieją one po to, aby dzielić się ze światem jakimiś myślami

Witamy na blogach CDA, gdzie blogi i komentarze są po to aby zmienić je na chwile w prywatny chat i raz na rok pochwalić wpis i obrazki. :D

 • Upvote 1
Link to comment

Nie, wszyscy zdrowi. :D Przeczytałem z ciekawości, choć nie przyszło to od razu. Co jest według Ciebie nie tak w domyślnej czcionce?

Mam tutaj bloga, ale jakoś nie lubię dzielić się w nim swoimi przemyśleniami - wolę czytać cudze i wtrącić się zależnie od sytuacji i nastroju. ;] Ale jeśli dotyczą czegoś ciekawego, a nie szczególików, które normalnie nikogo nie interesują...

Link to comment

Czegoś mi tutaj brakuje.. Mam wrażenie, że zbyt pobieżnie przeanalizowałeś temat. W dodatku od pewnego momentu zwracasz się do czytelników z prośbą o opinie - to niepotrzebne. O ile początek drugiego akapitu był dobry, z widocznym potencjałem, to potem za bardzo oddaliłeś się od głównego tematu. Ponadto radzę przejrzeć co ciekawsze blogi innych i w edytowanym wpisie przekazać odbiorcom, o czym piszą inni.

Link to comment
Czegoś mi tutaj brakuje.. Mam wrażenie, że zbyt pobieżnie przeanalizowałeś temat. W dodatku od pewnego momentu zwracasz się do czytelników z prośbą o opinie - to niepotrzebne. O ile początek drugiego akapitu był dobry, z widocznym potencjałem, to potem za bardzo oddaliłeś się od głównego tematu.

Aua xD

Ponadto radzę przejrzeć co ciekawsze blogi innych i w edytowanym wpisie przekazać odbiorcom, o czym piszą inni.

Dzięki za radę biggrin_prosty.gif

@Sermaciej trochę w tym prawdy, ale nie przesadzajmy, nie wchodziłem w to 30 razy!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...