Jump to content
 • entries
  15
 • comments
  18
 • views
  6,533
 Share

5 Comments


Recommended Comments

Nie ma co ukrywać, że inspirowałem się Rockiem, więc pomysł dodania nagrania z kamery wysał mi się całkiem niezły - możecie obejrzeć moje reakcje podczas grania, a nie tylko usłyszeć. W tym filmie ciut mi sie obie ścieżki rozjechały - pierwszy raz coś takiego montowałem :)

Link to comment

"Eeeee", "Yyyyy", "Mmmmm"...

Poza tym - ja wiem, że maniera na zblazowanego inteligenta i mielenie każdego słowa mogą wydawać się atrakcyjne, ale pozbawmy się złudzeń - nie są. Pierwsze trzy minuty filmiku są zwyczajnie nudne.

Widać też, że w ogóle nie masz przygotowanego tekstu, więc nie jest to żadne "przedstawienie" gry, a raczej odkrywanie jej razem z widzem - tytuł więc ma się do treści jak pięść do nosa. Przedstawienie gry polega na pokazaniu wybranych fragmentów i sensownym ich skomentowaniu (że o dowcipie już nie wspomnę, bo to kolejny level), a nie niedbalstwie językowym ("no tak...", "generalnie to trzeba...eeee....", itp.) i ogólnym "nie-do-końca-wiem-co-mam-robić".

Wiedz, co chcesz powiedzieć i nie atakuj widza niepotrzebnymi "wypełniaczami", to poziom filmików podskoczy automatycznie, zwłaszcza że głos masz do tego fajny i na miejscu.

 • Upvote 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...