Jump to content
  • entries
    12
  • comments
    89
  • views
    5,465

Troll harder


Matej141

378 views

 Share

Gratuluję naszym siatkarzom zwycięstwa w Lidze Światowej tak samo jak składam wyrazy szacunku Radwańskiej. Nigdy nie byłem fanem siatkówki ani tenisa, ale po ich zwycięstwach stwierdziłem, że zarówno jeden jak i drugi to wspaniały sport.

Co prawda obejrzałem tylko sam finał, ze względu na to, iż byłem bardzo zajęty i nie miałem czasu. Myślę, że jeden mecz wystarczy ku temu, aby Wam się pochwalić, że niemalże połknąłem księgę zasad siatkówki. Nie mam zamiaru nikomu wymieniać siedmiu siatkarzy znajdujących się na boisku, bo nie, bo nie muszę nic udowadniać. Wiedziałem, że trener z Meksyku (Ameryka północna dla tych ciemniejszych), to będzie strzał w dziesiątkę.

W tenisa również obejrzałem tylko jedno spotkanie, ale już mówiłem, że nie miałem czasu. Co robiłem? Nieistotne. Venus Williams była stokroć gorsza od Agnieszki, mecz był zmanipulowany. Wiadomo, że ktoś tam, gdzieś tam dostałby ileś tam mniej pieniędzy, gdyby to Polka zwyciężyła. Idę na fali kupić sobie rakietę, żeby potem do końca (po 2-3 krotnym użyciu i 100 krotnym pochwaleniu się, że ją mam) leżała w szafie, a z kurzu powstanie na niej nowa forma życia. Tak jak na nartach, piłce od nogi, od ręcznej, od koszykówki...

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...