Jump to content

Poetic

  • entries
    3
  • comment
    1
  • views
    2,856

Początki początków


Poetic

328 views

 Share

I tak właśnie zaczynam. W wieku 16 lat tworze sobie wielkie nadzieje, ponieważ chcę rozwijać pasję, którą są gry i technologie.

Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu. Ja (czyli Poetic) zamierzam pisać, recenzować, zapowiadać różne gry a także ciekawostki ze świata technologii. Z góry mogę powiedzieć, że moja ocena jest oceną bardzo subiektywną. Wielu ludzi chwaliło Mass Effecta - ja za nim nie przepadam, w grze panuje nuda, nic się nie dzieje, będąc w ME 1 w jednym z klubów poczułem strasznie beznadziejną imprezę. Po 4 godzinach zakończyła się moja podróż w tej grze. Być może słaba ocena jest z powodu poprzedniego RPGa w jakiego grałem (czyli Wiedźmina 2). Grywalność w tej grze była na bardzo wysokim poziomie... blablabla.. Rozpisałem się na inny temat.

Pierwsza sprawa. Wybrałem sobie nick "Poetic". Dlaczego? Gdy kiedyś zakładałem konto na windows live przydzielono mi pewien nick. Pierwszym wyrazem był właśnie Poetic.

Druga sprawa. Mam 16 lat, zamieszkuję okolice Poznania. No i to tyle. We wrześniu będzie PGA na które się z chęcią wybiorę.

Trzecia... Moje ulubione gry to: Zeus, Faraon, Commandos, SimCity, Nasz Polski Wiedźmin.. no i to tyle z ulubionych. A jakie gry mogą być moimi ulubionymi? Preferuję gry umiejscowione w przeszłości. Dużo zależy od grywalności. Na grafikę również patrzę, lubię się nią pozachwycać no ale.. grywalność na pierwszym miejscu.

No i to tyle na dzisiaj. Do zobaczenia niebawem!

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...