Jump to content
  • entries
    318
  • comments
    3,425
  • views
    544,718

Blogosfera FA na FB


...AAA...

1,536 views

 Share

Użytkownik Soaps przypomniał mi o inicjatywie, którą miałem rozpocząć na przełomie czerwca i lipca. Nie spodziewam się cudów, ale to zawsze lepsze niż bierne czekanie na zagładę. Waląc prosto z mostu:

blogi-2_174sl.jpg

Strona społeczności blogerów FA oraz czytelników, dostępna dla wszystkich użytkowników tegoż portalu. Co to da? Przede wszystkim zapewni każdemu kto ją "polubi" świeże informacje prosto z blogosfery - powiadomienia o najlepszych wpisach, wydarzeniach forumowych oraz eventach na blogach (jeżeli jeszcze do takowych dojdzie).

Trudno nie być pesymistą i wierzyć, że nasze żmudne działania wiele pomogą. Niestety, jeżeli ci na górze nie wezmą się za to bajoro to zdechniemy, niczym pies pozostawiony latem w zamkniętym samochodzie.

 Share

11 Comments


Recommended Comments

Masz rację, trudno nie być pesymistą, ale warto także liczyć iż w końcu "głos ludu" rzeczywiście coś zmieni bo jeśli "ci na górze" dalej będą nas olewać to wymrzemy śmiercią naturalną. Dołączam do ruchu oporu.

Link to comment

Mam fejsa, dałem lajka. Szkoda, że blogosfera wypadła z głównej, bo to faktycznie w jakiś dziwny sposób przyczynia się do mniejszego ruchu na niej. Nawet ja nieco zaniedbałem swojego bloga... Kom.. tfu, stare blogi, wróćcie!

Link to comment

Zalajkowałem, choć na FB wchodzę od wielkiego dzwonu. Szansa na rozkręcenie blogosfery przez fejsa jest, trzeba tylko wymyślić sposób, żeby pokazać ludziom nasz fanpage i żeby go polubili.

Link to comment

A ja tweetnąłem link do tego wpisu, a co się będę szczypał.

Facebookiem nie wspomogę, bo oddzielam panmystera, od mojego prywatnego "ja", ale postaram się wspomóc dobrymi wpisami naszą blogosferkę. ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...