Jump to content

PoLitBlog

  • entries
    87
  • comments
    233
  • views
    42,574

Przeprosiny i wyjaśnienie.


XMirarzX

483 views

 Share

Z całego serca przepraszam wszystkich, których w jakikolwiek sposób uraził mój poprzedni wpis (chociaż osobiście nie widziałem w nic obraźliwego), spieszę też donieść, iż został usunięty.

Wydźwięk faszystowski był osiągnięciem całkowicie niezamierzonym, zaś sama nowomowa partyjna, którą wpis został napisany, użyta została dla żartu.

Celem wpisu nie było namawianie do nienawiści rasowej lub innej, lecz zwrócenie uwagi na zakłamywanie historii naszego kraju i przedstawianie nas, Polaków, w negatywnym świetle przez zagraniczne media. No nikt mi nie powie chyba, że jako Polak zareagowałem źle, wyrażając swoje oburzenie? (Fakt, źle ubrane w słowa.)

Wzmianka o żydowskich korzeniach Debbie Schlussel wzięła się stąd, że po prostu byłem w ciężkim szoku - do tej pory sądziłem, że przedstawiciele narodowości żydowskiej są świadomi swojej historii. Prawda, Polacy także brali udział w pogromach i dziele eksterminacji Żydów - ale czy powszechnie? Sądzę wręcz, że odwrotnie, przypadki takie zdarzały się sporadycznie, nie będę więc wyliczał.

Toteż - raz jeszcze przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że wpis ów pisałem pod wpływem silnych emocji, nie mając jednocześnie złych intencji.

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...