Jump to content
  • entries
    101
  • comments
    520
  • views
    59,973

Zakończenie Potrala 2 jest EPICKIE!


wojtekwlodyka28

890 views

 Share

Wiem że nie powinienem pisać wpisu który nie zostanie zrozumiany przez większość forumowiczów ale po prostu muszę to napisać... godzinkę temu skończyłem grać w Portala 2 i powiem wam tak: Wszystkie CoD-y, Mass Effecty, Dragon age mogę się schować. Niewiele jest gier w których po zakończeniu mamy wrażenia jakbyśmy właśnie skończyli jedną z najlepszych przygód naszego życia.. .Niewiele jest również gier w których można bezgraniczne zżyć się z postacią mimo iż nic kompletnie o niej nie wiemy... Acha i jeszcze jedno : niewiele jest gier w których zakończenie jest tak niewiarygodne, że aż w nie wierzymy. Jeżeli jeszcze skumulujemy to wszystko, dodamy ciekawe postacie poboczne, osadzimy to w bardzo tajemniczym świecie ( a jednak tak nam bliskim jak nasza planeta ) to nie może wyjść nic innego jak coś co można pamiętać - i wiem może trochę przesadzam - do końca życia. I taki właśnie jest Portal. Od początku do samego końca! W Portala po prostu trzeba zagrać bo takie zjawisko nie zdarza się często. A szkoda...

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Masz rację. Zakończenie jest prześwietne. I ta piosenka... "Want You Gone" :wub: :wub: Całoś jest świetna :wub: Ja chcę trójkę! Z Cavem Johnsonem! I cytrynami!

Dodaj mnie na Steamie, Sermaciej jestem.

BTW

O Chell wiemy jedno.

jest adoptowana :trollface:

Link to comment

A jeden z jej rodziców pracował w Aperture Science. I oczywiście zaraz ludzie, że to Caroline :/.

Dokładnie Cię rozumiem i podzielam Twoje uczucia. Pierwsze zderzenie z Portalem i Portalem 2, przejście ich, to jest coś niesamowitego, tego nie ma w żadnej innej grze.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...