Jump to content
  • entries
    157
  • comments
    1,551
  • views
    109,705

- N A T A - 2012 Open Round


MattiR

684 views

Portal newgrounds.com, dom i siedlisko wszelkiego internetowego zła w formie ruchomej (nie mylić z 4chan'em), oprócz swoich zwykłych odpałów żyje teraz wydarzeniem, które przyciąga najlepszych z najlepszych z najlepszych pośród internetowych animatorów. To czas wielkiego turnieju animacji, the First Newgrounds Annual Tournament of Animation rozpoczął się na dobre!

Dziś o północy czasu nowojorskiego (6 czasu polskiego) zakończyła się faza wstępna, na którą wpłynęły 53 animacje na wskazany temat, a spóźnialscy wciąż mogą wysyłać pracę do godziny 5 NY (11PL), jednak muszą liczyć się z ogromną karą punktową.

O co chodzi? NATA jest kontynuacją tradycji TOFA(Tournament of Flash Artists), turnieju który wyłaniał gwiazdy wśród internetowych animatorów. O istotności TOFA w NATA świadczy fakt iż zwycięzcy TOFA z ostatnich lat zasiadają u jury NATA.

"Zawodnicy" mieli 25 dni na wykonanie animacji na temat podróży w czasie i musieli trzymać się kilku ograniczeń, jak na przykład, animacja nie może być krótsza niż minuta, nie może zawierać scen "Mature", czy łamać praw autorskich.

Teraz jury, w składzie Tom Fulp, Elliot Cowan, Dave Bruno, NitWitt i SymphyBunny, spośród 53 zgłoszonych prac wybiorą 32, które wezmą udział w pierwszej rundzie, która rozpocznie się za kilka dni, a pod koniec października dwóch mistrzów, którzy skopią pozostałych konkurentów, zawalczy w śmiertelnym boju o nieśmiertelność. Czy jakoś tak.

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...