Jump to content
  • entries
    72
  • comments
    700
  • views
    95,505

Support?! KARTHUS! ^T^


DeGreZet

1,139 views

 Share

Witam!

W "dzisiejszo-dniowym" wpisie tak jak obiecałem porozmawiamy o League of Legends, które niestety już po rozegraniu ponad 1000 gier powoli mi się nudzi, a jego śmierć przewiduję na 15 mają z przyczyn raczej wiadomych. happy.gif

(Jak chcecie zgadujie w komentarzach tongue.gif )

Ale wróćmy jednak do naszego "LoLunia". Jak pewnie już się domyśliliście będzie o supportach. Pooceniam trochę supportów, opowiem o moich ulubionych i tych, które mi się nie podobają.

WIĘC(Zasada nie pisania tego wyrazu na początku zdań jest nie fajna i dyskryminuje go sad.gif ) zaczynajmy! wink.gif

Pierwsze chciałbym pomówić o moim zdaniem najlepszym supporcie czyli Jannie. Jest świetną pomocą dla ad carry bo ma tarczę (SZMATO!), dodatkowo posiada również stuna z tornada oraz heal i odppychanie z ulti. Świetne połącznie! wink.gif

Najważniejszą rzeczą jest jednak to, że przydaje się bardzo zarówno na początku gry i później też. Jej tarcza daje mozliwości ostrych divingów, albo brawurowych ucieczek. Jako, że ja preferuje grę takim ad carry jak: Vayne, Miss Fortune, Graves, Ashe, ZILEAN!(Serio, piewsze to miało być trollowanie, ale mi się spodobało laugh.gif ) to Janna sprawdza się tutaj znakomicie jako support.

Drugim ciekawym supportem dla tych postaci jest Soraka. Również przydaje się na początku i pod koniec, co prawda nie tak jak Janna, ale jednak. Jej częste heale ze skila i ulti pozwalają na dobre divingi i ucieczki. Na początku dla postaci z bardzo niskim poziomem pkt. życia takimi jak: Miss Fortune, Vayne heale są wręcz wskazanie i dają bardzo dużą przewagę.

Trzecim supportem, którego lubie, a zarazem najbardziej lubie NIM grać jest (gejuch!) Taric. Ciekawe połączenie healowania, stuna z dużym natychmiastowym dmg, oraz aur dodających pancerz robi z niego na początku gry świetnego wspomagacza, a później dobrze sprawdza się jako "mini" tank. Jego stun w połączenie ze stune od Vayne dają zabujcze combo we wczesnej fazie gry.

Na koniec podam jeszcze dwa supporty bez zbędnego rozpisywania się na ich temat, z którymi dobrze mi się gra.

Są to nowa Lulu oraz Morgana z blokującą spele tarczą, co bardzo przydaje się dla ad carry.

To by było na tyle. Teraz czekam na Wasze typy i opisy, jak się Wam bedzie chciało. tongue.gif

POZDRAWIAM!

 Share

3 Comments


Recommended Comments

nie fajna

tarczę (SZMATO!)

MUJMUUUSK. To drugie już w ogóle mnie zniszczyło, Rojo rzeczywiście swoim "naturalnym" "poczuciem humoru" "śmieszy".

Karma jest dobrym supportem, jeśli gra się z kimś ogarniętym, wtedy nie trzeba wywalać całej many na tarcze i healing, można zastraszać i prowokować wroga :3.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...