Jump to content
  • entries
    64
  • comments
    1,022
  • views
    68,479

Hrabula się żeni


Lord Hrabula

1,853 views

 Share

Tak, tak moi drodzy. Nieuniknione staje się faktem. Stwierdziłem, że dość już wędrownego trybu życia. Jestem już starymi zramolałym zającem. Czas się ustatkować. Postanowiłem, że nie będę się hajtał z byle kim. Niestety okazało się, że Scarlett Johansson jest już rozwódką, więc zachodzi podejrzenie, że nie trzymała swojego wianka dla mnie. Z tego powodu wykreślam ją ze swojej listy 'must have'.

Poszukiwania życiowej partnerki przeciągały się całymi kwadransami. I wtedy niczym grom z jasnego nieba zakochałem się po krańce uszów. Nie wiem jeszcze czy miłość ta będzie werterowska - pełna cierpienia i bólu, czy też spełniona - przepełniona dziką rządzą i nieokiełznaną namiętnością.

Spytacie się kimże jest ta białogłowa, na którą spłynęło błogosławieństwo mojego uczucia?

blogentry-3430-1327000804_thumb.jpg

Tak, tak nie mylicie się. Wy ją znacie pod kryptonimem awatar Smugglera, a tak naprawdę jest to przyszła Pani Hrabulowa. Jak widać płodną jest ziemia wrocławska, która takie plony wydaje.

Tylko nie mówcie nic Smugglerowi, bo oficjalnie to jestem na etapie smalenia cholewek i ogólnego sposobienia się. Pierwsze listy do bauera już poszły, a ja tymczasem rozbijam we wrocławskich sukiennicach namiot, tak coby móc o każdej porze dnia i nocy z placu Solnego (pozdrawiam niezmordowane Panie kwiaciarki, już nie raz życie mi ratowały) powziąć róże, których to płatkami będę usypywał drogę swej wybrance.

 Share

35 Comments


Recommended CommentsA transport gości ze stolicy (Warszafffka jakby ktoś nie wiedział) jest w cenie zaproszenia? :trollface:

A tak btw,

pytałeś Smugglera o zgodę

? Bo z tego co wiem, to

stary zwyczaj nakazuje najpierw zapytać rodziców wybranki, azaliż wybranka ich nie ma, to w przypadku takowych pytać należy prawnych opiekunów.

:nonono:

Także jak jeszcze tego nie zrobiłeś, to się nie napalaj przedwcześnie. Z tego co wiem (jeśli owy osobnik się zgodzi), to najpierw musisz przejść 3 próby:

1). próba bogactwa (czy cię stać): rzucasz pięciozłotówkami (własnymi) w osoby z redakcji stojące 20 metrów od ciebie. Jak trafisz połowę to próba jest zaliczona. Jesli mniej - life is brutal. :tongue: Ilość monet ograniczona.

2). próba męstwa (czy podołasz): musisz zjeść pasztet królika w ilości kilogramów: 3 (czas na konsumpcję jest ograniczony do kwadransa!)

3) próba duszy (czy okażesz szlachetność): musisz zaśpiewać "wlaz kotek na płotek" od tyłu, falsetem i dodatkowo żeby nie było za łatwo masz na to minutę (ilość prób nieograniczona)

Accept the challenge? :trollface: No chyba, że tchórzymy... :jezyk1:

Link to comment

@Vantage

Przecież napisałem, że to co napisałem to nieoficjalnie, a oficjalny list do bauera poszedl swoja droga :P

Transport gości jest za darmo o ile będzie się on odbywał metodą pieszą :P

@Lord Nargogh

Skoro już wyjąłeś ten temat na światło dzienne, to prosiłbym o nie wspominaniu Turowi kwestii typu "prawo pierwszego łoża"

Link to comment

Chrześcijanka do szpiku kości. Mam cichą nadzieję, że będzie Cię to przepełniać obrzydzeniem i będziesz się trzymał od niej z daleka. Niemniej ostatni raz sobie pozwalam na odpuszczenie naruszenia jej godności, i to tylko dlatego, że jesteś mym ancestorem. Przy następnej próbie zniewagi w werbalnej lub jakiejkolwiek innej formie, będę zmuszony wyzwać Cię na ubitą ziemię.

Tehrat zyska długo oczekiwaną księżną. Z powodu wystawnego wesela będę zmuszony zwiększyć normy wydobycia w kopalniach z 300% do 1300%

BTW zdjęcie było przycinane w GIMPie, a nie żadnym Fotoszopie.

Link to comment
Teherat jest zgubiony :cheesy:

Żadne odkrycie, to było przepowiedziane 1300 lat przed naszą erą:

Albowiem dane Wam będzie posmakować zemsty wroga, który czyhać będzie na ziemiach Waszych wtedy, kiedy najmniej spodziewać będziecie się tego

(...)

Kiedy księżna Kalifatu powołana będzie do wykonania powinności swej u boku Najwyższego z Najwyższych, Lorda Hrabuli I

Tedy jak grom z jasnego nieba spadnie na Kalifat klątwa pogrążając Nietknięte Ziemie w chaosie i zniszczeniu

(...)

Tragedii nie zapobiegniecie, albowiem zapisana jest ona w Księdze Przeznaczenia, odwrócić możecie jednak bieg wydarzeń

Aby dokonać niemożliwego Najwyższy z Najwyższych i ojciec jego, Tur nad Turami zrzec muszą się tytułów swoich

I kiedy dokona się niemożliwe Nietknięte Ziemie zostaną ocalone.

(...)

Koniec jest początkiem, a początek jest końcem. Mua va, ex patrona Se Hrabulos! Chwała Najwyższemu z Najwyższych!

I dokona się, co dokonać miało. Nie lekceważ przeznaczenia Hrabulo, bo igrając z losem zaszkodzisz sobie i najbliższym.

To mówiłem ja, Jarząbek

I nie, nic nie piłem, nie jadłem ani nie brałem. Owszem, czuję się dobrze. Chyba. Tya... :rolleyes:

Link to comment

Jestem skłonny porzucić liderowanie Tehratowi i zamieszkać z ma ukochaną w otchłani bieszczadzkich lasów, aby móc skupić się wyłącznie na moim szczęściu. Tak więc - do czego zmierzam - Twoja przepowiednia jest o kant [beeep] rozbić :P

Link to comment

To nie moja przepowiednia, ja tylko cytuję. Owe fragmenty napisał Wielki Prometeusz, legendarny władca Ziem Tehratu sprzed ponad 3300 lat. Nie okazując mu szacunku narażasz się na wieczne wygnanie z Ziem Tehratu. Ale to nie moja religia, więc ja tylko kulturalnie, po koleżeńsku ostrzegam. :tongue:

Link to comment

Ja tu się wygłupiam, a on się z nas wszystkich nabija i manipuluje jak dziećmi. :tongue:

Stawiam całą moją bibliotekę gier na Steam (a wiedzcie, że jest wartościowa!), że to JEST dziewczyna Hrabuli od dłuższego czasu, a Smuggie to jego teść. :icon_mrgreen:

Wiedziałem, że mam talent do przewidywania. :tongue:

[EDIT]:

Nie, jednak się wycofuję. :happy: Chyba, że w grę wchodzi jedno konto.

Wtedy dodam wszystko F2P i z mojej strony się wywiązałem.

^^

Link to comment

Chciałem zaznaczyć, że to zdjęcie całej redakcji było edytowane w Photoshopie! Co wy myśleliście, że redaktorzy są ludźmi? To przecież cyborgi etc. :trollface:

Zaś filmiki z redakcji to tylko doskonała gra aktorska ich zamienników! Nie dajcie się zwieść, bo Hrabulę już straciliśmy :C

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...