Jump to content

Moja Tura!

  • entries
    143
  • comments
    1,886
  • views
    78,084

Niewygodna prawda


Turambar

780 views

 Share

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...showentry=34217

INDECT !

Nie radzę czerpać wiedzy o tym tworze z Wikipedii.

Ten inteligenty system kontroli audio-wizualnej czyta w myślach i ma służyć do walki z terroryzmem. Może bezproblemowo śledzić fora dyskusyjne, portale społecznościowe, połączenia telefoniczne, chaty, sms, mms, a nawet nasze rozmowy bez użycia urządzeń, dzięki kamerom umieszczonym praktycznie WSZĘDZIE ! Tam, gdzie jest duży ruch (place, puby, kluby, itd.), w naszym domu za pomocą kamer w naszych urządzeniach. To coś potrafi uruchomić zdalnie każde urządzenie za pomocą kodów udostępnianych przez... producentów urządzeń. Ruchy gałki ocznej, ust, mimika twarzy i każdy nasz najmniejszy ruch będą kontrolowane. Potrafi czytać w myślach odczytując odbicie fal mózgowych, będzie reagował na słowa. W każdej kamerze systemu INDECT będzie ten system się znajdował i na miejscu analizował pozyskane dane.

Projekt w Polsce jest zarządzany przez dr Michała Oleszczuka. Polskę też Europejska Federacja (...) wybrała jako kraj pilotażowy nowego projektu inwigilacji społecznej. System może być przejęty przez administrację unijną w przypadkach wyższej konieczności, tj. rozruchów, wystąpień antyrządowych czy antysystemowych, protestów, buntów. Czyli jesteśmy w wielkim, pie*rzonym korporacyjnym tyłku. Cały system INDECT kosztował jak dotąd 15 mld euro. Przypominam, że jesteśmy w środku kryzysu finansowego, a to pieniądzę Europejczyków (czyli też nas) były wydawane na to "coś".

Ja już wyrzuciłem całą elektronikę z domu, a TY?

 Share

16 Comments


Recommended Comments

Zanim spadniecie z krzeseł brechtając się z tego kolesia, polecam sobie obejrzeć serię filmów Zeitgeist. Może choć trochę coś tam wam w głowach się przestawi.

Link to comment
Może choć trochę coś tam wam w głowach się przestawi.

Pranie mózgu, co?

a TY?

A ja... A JA...

Nie. Niestety nie umiem pisać blogu za pomocą potęgi umysłu - ale skoro ty potrafisz, to może właśnie dlatego ONI cię śledzą?

Kiedy znajdujesz pluskwy w swoich płatkach to wiedz, że coś się dzieje!

Link to comment

Paxton_fettel.png

HE CONTROLS YOUR MIND!

HJNTN! CVFMĘ FMLSERZ, ŻROL AVR QBCHŚPVĆ JEBTN (HAVĘ RHEBCRWFXĄ) QB ANFMLPU VASBEZNPWV! JLEMHĆPVR FCEMĘGL JFMRYNXVR M QBZH JNFMRTB, NYOBJVRZ QVNORŁ JPVRYBAL J AVPU FVRPV... RRR, FVRQMV, MANPML FVĘ. NYR FXBEB WHŻ B FVRPV CVFMĘ, GB WĄ GRŻ JLJNYPVR.

Ponieważ nie chcę, by wielkie korporacje przeczytały, co o nich myślę, powyżej napisałem dla Was specjalną wiadomość szyfrem. Jakim?

Szyfr jest pechowy.

Pamiątki z krajów egzotycznych, wisiorki, maski, malowidła, rzeźby, amulety, kolorowe pętle. Wszystko to wywalcie.

:tancze::soczek:

Link to comment

Oto, do czego prowadzi religijne oglądanie Terrorstorm/Zeitgeist/Loose Change/Uncomfortable Trurth/cokolwiek na YT co ma ponad godzinę i ma w tagach "2012", "nwo" oraz "conspiracy".

Ale nie słuchajcie mnie, jestem współspiskowcem z planety Zeta Reticuli i oddałem do prania moją ludzką powłokę, więc muszę siedzieć w Strefie 51 żeby mnie mój jaszczurzy pysk nie zdradził. Ku chwale Nowego Porządku Świata!

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...