Jump to content
  • entries
    17
  • comments
    188
  • views
    33,656

A idźta i nie wracajta!


Iskier

788 views

 Share

Agenci, czas najwyższy się ogarnąć i sklecić kilka sensownych zdań.

Alleluja, w końcu.

A już filma miałam oglądać. A żeby was piekło pochłonęło!

Zebranie tak późno? Zaprosiłbyś do pubu, czy chociaż na hamburgera... Ale dobrze, ehh<westchnienie zdziadziałego piernika - bardziej takie łuuuuu>hhh jestem. I na wstępie zapytam: co z moją wypłatą? <jaką wypłatą? przyp. dziki tłum>

Z wielu zakątków naszej zacnej republiki FA docierają pogłoski, iż WoW się skończył. To oczywiście informacja nieprawdziwa i należy ją oficjalnie zanegować - szefostwo czeka na konkretne pomysły z tematami na następne raporty. Za niesubordynację grozi pozostanie na bardzo długi okres czasu o chlebie i wodzie, a nawet (o zgrozo!) wykluczenie z agencji.

Mmm... chlebek i woda. ^^ Mi by to tam nie przeszkadzało.

Cóż, ponoć dieta by mi dobrze zrobiła...a kukurydzianki są?

Mam informacje, które mogą obalić Hrabulę i jego fałszywy kult! Ale na ich ujawnienie potrzebna jest zgoda Szefa.

Wait! Kult jest jak najbardziej prawdziwy. Ludzie się barykadują i palą czerwone i żółte świeczki zapachowe w drewnianych toj - tojach, oddając pokłony przed Jego zdjęciem. W sumie toj - toje tyż się po tym palą...ale kult jest trv. I jakie Mu dorysowałem śmiechowe uchi!

Na razie chwilowy brak pomysłów, jak mniemam jest to wpis organizacyjny dostępny tylko dla nas... No może coś tam wisi mi w głowie, a mianowicie - nowa kampania. Tehratu może się co nie którym przejeść. Nie nawołuję do całkowitego jego odrzucenia, ale zrzucenia na boczny tor. Władcy Tehratu o dawna długo nic o swoim Imperium nie napisali, po co mamy pisać więcej niż oni?

No bo <ach jakie to nasze> my, oni, TAMCI, wierni wyznawcy winni chwalić imię króla, co by się On nie przemęczał. Poza tym wyrażając te wyrazy bluźnisz i uważam, że winno się Cię zakuć w dyby i obrzucić pomidorami nad basenem

Info aby Hrabulę obalić. Szef wiedzieć musi. Szef dopilnuje, by sprawiedliwości stało się zadość. Zróbmy kampanię reklamową. Ja mogę po forum na czerwonym skuterze jeździć i nawracać społeczność. W nagrodę dostaną plakietkę z podobizną Szefa. Szef sie zgadza?

Cóż, pomysł mój jest taki, co aby urządzić swoistego rodzaju szoł. Takie FAB(log)TV. Zapraszali byśmy gości i przeprowadzali wywiad, któy by był publikowany. Miało by to miesjce raz w tygodniu. Poza tym było by podsumowanie tygodnia, pogodas i tego typu rzeczy do obgadania.

Dodatkowo proszę nie stosować wzajemnie wobec siebie (i innych) wyrazów, które na forum publicznym mogą nie być akceptowane (głąb, pacan, etc.) - grozi to wydaniem w ręce miłościwie panującej nam moderacji, w imię której walczymy z tymi totalitarno-autorytarnymi rządami tego fikcyjnego państwa Tehratu!

Ja tam nie używam takich słów... No oprócz "Łosz holender!..."

A pacak się kwalifikuje do nie wzbronionych? Pacak to nie to samo co pacan. Ja z reguły mówię "Łożesz kurczę pieczone!" i tego typu podobne brzydkie obelgi...pśeplaśam.

Ja używam najwyżej IRL, z reguły po 4789632 próbie zatłuczenia bossa w DMC3. Nie klnę na forach.

Nikogo nie wyzywałem i wyzywać nie zamierzam, może co najwyżej w sposób bardziej żartobliwy, np. "Ty szatanisto, Ty"

Kurza stopa, sie wydało żem kłótliwy charakter to posiada mua.

Co jest żartobliwego w posądzaniu kogoś o tego typu kultywowanie kultu?

Następnie za publikację, usunięcie wpisu lub też ustawienie go na powrót jako szkic (po opublikowaniu go przeze mnie lub agenta Alfa, któremu nadaję specjalne przywileje) grozi natychmiastowe i permanentne wykluczenie z agencji - nie tolerujemy tu jakichkolwiek przejawów nieposłuszeństwa.

Jam jest posłuszny jak rybka w akwarium.

Po pierwsze primo: dlaczego jemu? Łaaaaaaaaj? Po drugie niech będzie secundo: a jak ktoś, Ty lub ALF, opublikuje wpis gotowy częściowo, nie sprawdzony i bez korekty, jak to miało miejsce ostatnio 2krotnie, co w sumie było podłe, bezsensowne i <słowo zabronione> to co? Nie mogę go chociaż jako szkic ustawić w imię powstrzymania treści nie uznanych za ukończone i gotowe przed widokiem większej grupy?

Ja tamtego nie publikowałam, czepiaj się innych. Na dodatek sam stwierdziłeś wespół z Alfem, że wpis gotowy... Zaraz, specjalne przywileje? Dla Alfa? Dyskryminacja! To ja jestem tutaj kobietą, do tego (prawie) najmłodszą... To jak rekrutacja u Raxusa, wszystko ustawione! Pewnie się jeszcze zmówiliście przy Kubusiu bananowym...

Delfin --- cóż, gdybym był Hrabulą, napisałbym, że podajesz same powody by tych praw nie dostać :tongue: . Ale będąc miłym oraz uprzejmym napisze, iż Cię popieram. Głównie z tego powodu że te prawa nie dostały się mnie :smile: .

<przekazuje kopertę> No to widzę, że się dogadaliśmy. :) A tak na serio, to bez przechwałek powiem, że to ja i Iskah wpadliśmy na ten pomysł, więc wybór jest raczej oczywisty. :D

Szczwane bestyje jedne komunikujące się wyłącznie obcymi językami. Szyfry to tajemne zawarte w tych zaszyfrowanych wypowiedziach. Kod Da Iskra :D

A na koniec, Wy zzieleniałe worki zgniłego zmutowanego mięcha (Fallout Tactics FTW!), witajcie w WoWie - tu się nikt z nikim nie cacka.

Oj nie, nie! My się z wami nie cackamy! LOL... Ale jestem dzisiaj dziwny ;)

Yyyyyyyyyy...tylko dzisiaj :tongue: ?

Ja się też z Tobą nie cackam, i domagam się twoich zdjęć, co mi je obiecałeś na Skype całe wieki temu. Ja o tym pamiętam, Iskier, a Ty ich wciąż nie wysłałeś!

<syndrom_moderatora=on>Wywody osobiste byłby milej widziane prywatnie. Musimy oddzielić pracę od życia, a właściwie życie zastąpić pracą. :D

El General, noł łwej i patataj :biggrin:

O Mon Dieu! Co ja biedna pocznę w tych nieszczęsnych czasach! A może ulga jakaś dla mua? :D

Z jakiej to niby racji, huh?

Odmaszerować.

le Iskrownick

Tawarisz netMAG, MAGent, który nie chce być na końcu i tradycyjnie wepchnie się, chociaż nie przed Iskierkę, bo jeszcze pacnie i cóż będzie?

ArbuzQus

Nihtly (wyjątkowo bez alter)

Prawa Ręka Pogromcy Syna Diabła - szerzej znany jako Kownik ALFnick

(Nadal) Pośród Słomy Ukryta. Kod - 001

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...