Jump to content
  • entries
    218
  • comments
    1,246
  • views
    133,284

Jak te dzieci znajdują widzów?


zakiewicz

443 views

 Share

lets plej minecraft czenść 8: budujemy dom z dirtu XDDD :P:> Heh

To wyżej to coś w stylu karykatury, ale widziałem podobne rzeczy, komentatorzy zabierający laptop na leżakowanie w przedszkolu którzy tam pod kocykiem nagrywają serię z symulatora farmy czy minecrafta... Mają setki widzów, albo przynajmniej dziesiątki... O ile w tym przypadku suby mogą być po to żeby się pośmiać to nie wiem czemu podobne rzeczy jednak z nijakim contentem zdobywają tylu widzów? Mnie to po prostu załamuję, mój kanał ma chyba w miarę spoko tą zawartość, lepszą od milionowego let's play'a z Minecrafta (Ba, u mnie kwadracików nie ma)... Nawet jeśli nie, to oni dostają dziesiątki i setki... A ja? 13 póki co :dry: :bulwers: Ale nagrywam te filmy dalej, nie wiem po co... Chyba dla tych kilku znajomych... Dobra, jak kto chce mnie wspomóc to zapraszam :(

http://www.youtube.com/user/Room4Cays?feature=mhee

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Cóż, dostają tyle subów, bo mają widzów w dokładnie tym samym wieku i grających w dokładnie to samo, takie kółko wzajemnej adoracji. Ja sam tylko 3 może 4 ''let's playerów" uważam za wartych uwagi.

Link to comment

Twój głos jest "nie-lektorowy" i masz słabą dykcję ale nie pleciesz 3 po 3 i kilku entuzjastów jednak Cię ogląda.

Zresztą nie mnie o tym pisać, bo gejmlpejów, lets plejów i tak dalej nie oglądam.

Wyjątkiem była dla mnie ta publikacja (która zachęciła mnie do kupna gry).

Autor posiada niesamowitą charyzmę i świetnie przekazuje swoje odczucia związane z grą.

Wzór, jak dla mnie, do tego typu filmów.

Link to comment

Wonzia bardzo przyjemnie się ogląda :).

Zgadzam się z RoomCaysem. LEPIEJ, do tej bandy doliczyłbym jeszcze m.in. Madziulę89 i Rocka, którzy jak mówią coś o jakiejś grze, to zaraz się okazuje, że ja po przeczytaniu kilku artykułów w CDA wiem więcej, niż oni. Takie porównanie: seria Madziuli Fable 3 i jeden filmik DrzejDrzeja - widać od razu, że DrzejDrzej ma większe pojęcie niż ona; Rock i jego granie w WoWa - Studnia Wieczności, instancja OCIEKAJĄCA fabułą Warcrafta, a on napieprza o Looking For Dungeon :/. Nie mówię, że wszystko co robią to crap, ale miejscami to jest zadziwiające, że nikt jeszcze nie zauważył tego typu "wpadek".

Azurowiec jest jedynym słusznym let's playerem.

Link to comment
Twój głos jest "nie-lektorowy" i masz słabą dykcję

Dykcję? Różnie mi wychodzi, zależnie od stanu psychicznego, a co do głosu... Mikrofon miałem wtedy najgorszy na świecie, strasznie przymulony mój głos aż w osobny sprzęt zakupiłem.

Ale tutaj głos i tak nie gra dużej roli, ważne żeby jakościowo był dobry, teraz będzie :D.

A i to jest mój nowy kanał kiedyś miałem i miałem trochę więcej entuzjastów, niestety pousuwali suby jak ja przestałem filmy robić tam. I jeszcze raz- Dykcja to sprawa aktualnej chwili raz nawijam i język mi się plącze, a raz jest dobrze.

@DOWN- Też prawda, partnera można na tym dostać ;x

Link to comment

Te suby biorą się z tego, że sami subskrybują inne kanały dodają notkę w stylu: "Daję sóba i liczem na rewanrz" <cytuję>. Tak zwane bezsensowne zjawisko "sub za sub"....

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...