Jump to content
 • entries
  111
 • comments
  1,042
 • views
  97,883

Recęzja Skirym


SanchoPansa

1,615 views

 Share

We Skirymie gramy uczestnikiem gry, który jest spokrewniony ze zwierzętami smokami. Skyrim to następna częśc gry poprzedzająca części wcześniejsze, których nie do końca znam, może tylko Obliviona i Morołinda. Zapraszam do recęzji.

Skyrim-screenshots-E3-2011-05-627x352.jp

Siedze na koniu.

W grze Elder Scrolls 5 Skyrim można ulec zjawisku impresji ze światem przedstawionym. Historia jest ciekawa i o smokach. Walczymy z nimi i z luźmi, ze zwierzętami i niedźwiedziami. Jest możliwośc zabijania krów w tej grze, ale lepiej żęby tego strzżnik nie widział bo będzie nas zabijał za to. Fabuła zapetla się raczej z innymi częściami gry, więc dobrze jest znac inne części tej gry. Można w niej czytac książki, ale kto to robi, tym bardziej jeszcze w grze je czytac. To jest złe.

z9729211Q,The-Elder-Scrolls-V--Skyrim-.j

Nie wiem czy tak ta gra wygląda bo gram na low i u mnie mamuty są kwadratowe.

Jeżeli chodzi o rozwój postaci, to można ją rozwijac. Można też walczyc z toporami, mieczami i łukami. Można byc magiem, albo kimś innym. Można gadac z ludźmi i jeździc na koniu. Jest też możliwośc mania kompana do walczenia. Jak założysz komuś garnek na głowe, powstaje możliwośc szerszej wymiany handlowej, ale gdy wciśniesz ALT to możesz szypciej biec.

10368L.jpg

Batlefield 3 ma lepszom grafike.

Grafika jak na polskie realia jest stanowczo dobra. Dziwnie wyglądają krowy, ale to nie szokuje. Jak się ucina głowe to ona spada jak w prawdziwym świecie. Dobrze widac gdzie jest wylana benzyna, żęby ją podpalic. Wszędzie jest śnieg.

Podsumowując; jak ktoś jest graczem i lubi grac w takie gry, to może swobodnie iśc do sklepu w celu żeby tą grę kupic. Jest ona ciekawa, wciąga na długie godziny (sam gram już 3 godziny i nie mogę sie oderwac). Polonizacja jest dobra, ale niestety sa w niej czasem rarzące błędy ortograficzne, co boli mnie. Głosy też są dobrane dobrze.

Ocean: 13.73/14 + znaczek jakości Sancza

 Share

21 Comments


Recommended Comments

Za wysoki ocean. Obnirz o jakieś 0.10 punktuw. Recęzja dobra, powjało oldskulem. Ja sie cieszem. :wub:

Szanuje towoje zdanie, ale nei moge zmienic bo to by wplyneło na moją wiarygodnośc.

 • Upvote 1
Link to comment

13,73 ... Z moich obliczeń wynika, że ocena została zawyżona o jakieś 0,293. Ile ci płacą sprzedajny lewicowcu?! he?!

Płacom w zbożu. 3 tony za każde +0.1 do oceny.

Link to comment

spizeg! dajom dobre oceny zlym grą! jestes takisam jak sidiakszym! pszyznaj sie co ci dali zatom recenzje1!!!

Za tą konkretnom dali mi czipsy i keczup z macdonaldsa.

Link to comment

ojoj sanczo muj ty recęzęcie! :wub: napisales recęzję godna samego dziennikarza dziennikarzuf, jestes lepszy niz monika oleinik i smogller razem wzienci! przyznaje ci order oddrozenia polskjego dziennikarstfa!

dzieńki, na ciebie morzna liczyc!

Link to comment

Sanczos na stos prezydenda! I premiera! Bo jego lubiem najbardziei! Jak morzesz to zrób recęzje Batelfilda 3 bo kolega mnie namawja do zakupu ale ja w niom nie grałem a chciałbym zagrać ale nie wjem czy kupywać bo nie wiem czy warto kupywać?

A nie wiem kiedy, bo nie grałem w batlefielda 3, tylko u kolegi i nie wiem czy moge na tej podstawie recęzowac. Postara się dla CIebie, koleżko.

Link to comment

"Polonizacja jest dobra, ale niestety sa w niej czasem rarzące błędy ortograficzne, co boli mnie. Głosy też są dobrane dobrze."

Odezwal sie mistrz języka polskiego xD

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...