Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    56
  • views
    4,107

Perkusja Amati


niezadowolony

1,001 views

 Share

To nie jest dobre miejsce na tego typu sprawy, ale skoro już wszędzie zamieściłem ogłoszenia, to przydałoby się też tutaj.

Mam do sprzedania perkusję Amati po renowacji(zdarta okleina + pomalowane na nowo - zupełnie inne brzmienie) w naprawdę niezłym stanie. Zestaw absolutnie, tylko i wyłącznie do ćwiczeń - niestety takim syfem nie podbijesz serca żadnego człowieka, jeśli kiedykolwiek przyszłoby ci do głowy granie na nim koncertu ;) Acz jednakże jeden koncert ma ona już za sobą. Do rzeczy:

- podstawowy zestaw - 2 tom-tomy, 1 floor tom, werbel z działającą maszynką, bęben basowy(bez wątpienia najlepiej brzmiący element zestawu)

- talerze: ride 20" Amati (brzmi nieźle), chyba 14" hi-hat bo przejściach, dziwię się że jeszcze nie popękał, nieco powyginany, lecz bez wątpienia długo jeszcze posłuży. po przyzwyczajeniu sobie lewej stopy można naprawdę przyjemnie na nim grać ;P oraz dość poważnie uszkodzony crash Alchemy ART 18" gratis - brzmienie ma jakotakie, lecz nie zmienia to faktu, że nie brzmi jak nowy Alchemy ART 18-tka. aczkolwiek w ćwiczeniach absolutnie się, zapewniam was, sprawdza - jako akcent lub cokolwiek chcecie(lecz zupy nie polecam z niego jeść - nieco przecieka)

- szajskie statywy pod ride, hi-hata oraz werbel. całkiem niezły stołek perkusyjny gratis ;)

- super ekstra mega[beeep]isty nowy statyw Mapexa - zdecydowanie najlepsza część zestawu. gdyby był jakiś superbohater mający moce związane z perkusyjnymi garami, to jego talerze z pewnością podtrzymywałaby ta boska i masywna część hardware'u.

- super naklejki na tomtomach i stopie :D

- praktycznie nowa(używana 2 miesiące) podwójna stopa Mapexa - model XLP 18. na wyraźne życzenie montuję samoróbkową platformę(każdy wie, że gra się wtedy o niebo lepiej - nie zrobiłem tego dotąd, gdyż i tak dobrze mi się na niej grało ;) - usztywniłem podłoże pod nią specjalnym dywanikiem)

- gratis pojedyncza stopka Dimavery(firma niespecjalnie budząca zachwyt, lecz naprawdę muszę polecić ten model - granie na nim to sama przyjemność!) - perfekcyjnie wyregulowana, bardzo intuicyjna w użyciu

@edit Zapomniałem dodać - klucz do regulacji oraz rady na początek gratis ;)

@edit2 Co za kretyn ze mnie.

Oczywiście odbiór osobisty(miasto Lubin, dolny śląsk) - chyba że ktoś ma zamiar pokryć niemałe koszty transportu kurierem. Okolice Wrocławia - mogę jeszcze dowieźć.

Cena wywoławcza 1100zł(można negocjować). Istnieje możliwość kupna samej podwójnej stopy za cenę 350zł lub samego zestawu bez twina za 800zł.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYMIANY NA GITARĘ!

Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg 9086730 lub adresem e-mail: xevrakhan@gmail.com

Po zdjęcia także proszę zgłaszać się pod w/w adres e-mail

 Share

4 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...