Jump to content
  • entries
    10
  • comments
    56
  • views
    4,107

mały murzyn


niezadowolony

244 views

 Share

głodny był, przyszedł i ugryzł mi talerz. dziad :/

261zp8x.jpg

muszę go bardziej oszczędzać. ale nie ma co się łudzić, czas wyskrobać kasę na coś nowego..

głupio bym się czuł uderzając w takie coś -

chyba zbyt się szanuję, a przecież to tylko do ćwiczeń ^_^ nawiasem mówiąc nieźle ten człowiek nie dba o instrument. chyba nie wie, że w takie rzeczy trzeba wkładać duszę, serce.. a odwdzięczy się tym samym.

w tym tygodniu tylko ćwiczenia z podwójna stopą. wciąż nie mogę jej do końca wyregulować, mam wrażenie ze jest zbyt duży luz na prawej. zastanawiam się, czy nie jest to wina braku platformy i czy nie warto byłoby sobie takowej dorobić - podobno zupełnie inaczej się gra. ale cóż, tak to już jest jak się kupuje używanego Mapexa za 350zł ;p

a'propos samych ćwiczeń - biorę się za siebie. nudne, monotonne, ale wreszcie widzę, że przynoszą efekty - zaczynam nadążać lewą ręką and prawą, nawet nie wiecie jak bardzo mnie to cieszy. wciąż nie jest to, czego chcę, ale widzę, że przynajmniej zmierzam w odpowiednim kierunku. a kiedyś mi powiedział pewien Niemiec - nieważny jest czas, ważne są postępy. jak widać, wziąłem sobie to mocno do serca ;)

BONUS! czy potrafi ktoś z was zgadnąć, jakie bębny są widocznie na powyższym bardzo wyraźnym zdjęciu wysokiej rozdzielczości? jeśli ktoś poprawnie wytypuje, stawiam 3 wiadra prądu (starcza na 2 dni intensywnego młócenia w TESa 5 ^_^)

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...