Jump to content
  • entries
    278
  • comments
    4,642
  • views
    200,004

Tekst na cześć EA i ich Origina


Castiel

869 views

 Share

EA_origin-e1314623064368.jpg

I jak tu wspierać twórców gier kupując oryginały, kiedy większość produkcji sprawia więcej problemów posiadaczom legalnej wersji niż piratom?

Wydaje swoje ciężko zarobione 130 złotych na nową FIFĘ i nie dość, że muszę czekać do oficjalnej premiery żeby zagrać (piraci grają już bez problemu) to dodatkowo muszę instalować jakieś idiotyczne programy, które NIE DZIAŁAJĄ POPRAWNIE, muszę się męczyć i kombinować, dlaczego program pobiera mi całą grę z Internetu MIMO, ŻE MAM ORYGINALNĄ PŁYTĘ, a na koniec muszę pobierać 3,2 GB aktualizacji, a i tak nie mam pewności CZY GRA ZADZIAŁA! No ja pierdole?

Aktualizacje pobierałem TRZY RAZY bo wywalało jakiś błąd, a w końcu okazało się, że mogę grać bez niej... Origin włącza się albo i nie- zależy jaki ma humor... Ale gra JAKOŚ działa... Piraci instalowali grę w 15 minut, ja posiadacz legalnej wersji straciłem na to 10 godzin i kupę nerwów. Tak się szanuje ludzi, którzy dają zarobić twórcom.

Dziękuję EA? Kij wam w łeb... Za rok wracam do PESa?

 Share

14 Comments


Recommended Comments

Ja w ogóle omijam kupowania gier EA a teraz gdy wymagają pewnie niedługo każda będzie wymagać Origina to tym bardziej, nie będę instalował sobie tego kiczu na kompa niech mnie cmokną gdzieś jak nie potrafią szanować klienta.

Link to comment

EA Origin to żal i śmiech na sali. Z tą sprzedażą przedpremierową to nie jest głupi pomysł (i nie pierwszy taki przypadek), bo gdy nadchodzi dzień debiutu, gra zostaje odblokowana i można grać.

FIFA to jeszcze nic. Obczaj betę Battlefielda 3, który nie dość, że wymaga Origin, to jeszcze... odpalasz go z poziomu przeglądarki, wcześniej zainstalowawszy odpowiedni plugin. To jest dopiero paranoja...

Główną powinnością wydawców jest narzekać na piratów i biadolić, ile to tracą, lecz to, jak sami traktują ludzi płacących za gry, woła czasem o pomstę do nieba.

Link to comment

Jakiekolwiek zabezpieczenia są beznadziejne i nieuczciwe, przecież gracz kupując grę ma prawo do pełnego produktu. Tymczasem takie EA czy choćby Ubisoft traktuje kupno gry jak jej wynajęcie. To przecież oni okradają wszystkich graczy, nie dając pełnego produktu za ogromne tony pieniędzy. :rozpacz:

Link to comment

Oto kolejny przykład dlaczego EA nie powinno skakać do steama żeby chociaż liznąć jego buty i tego, że zabezpieczenia zwyczajnie przeszkadzają. I weź tu bądź człowieku uczciwy...

Link to comment

Też straciłem parę godzin na zainstalowanie gry, pobranie łatki i inne pierdolamento. A sama gra uważam nie była tego warta. Zresztą w odpowiednim temacie już co nieco o niej napisałem (głównie że jest do [beeep] i FIFA 11 była lepsza).

Wstyd i hańba.

Link to comment

Za 130 zł nie powinno być tego typu numerów, a niestety są i to nie po raz pierwszy. Człowiek postępuje uczciwie, nabywa legalny produkt za wysoką cenę, a co dostaje w zamian? Popsute nerwy.:( Dobrze, że mam dużo zaległości w graniu, bo na razie nie muszę się rozglądać za kłopotliwymi nowościami - poczekam jak stanieją i wtedy będę się martwić, ale na pewno nie tak, gdybym kupiła grę w dniu premiery.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...