Jump to content

B92site

  • entries
    90
  • comments
    474
  • views
    57,361

Kupiłem dzisiaj FIFĘ 12... ale odpalić mogę ją dopiero za dwa dni...


B92

949 views

 Share

Wracając dzisiaj z wykładów zaszedłem sobie do pewnego znanego sklepu RTV/AGD. W pierwszej kolejności poszedłem rozejrzeć się, co ciekawego słychać w dziale z grami. Po kilku minutach spacerowania między regałami ujrzałem FIFĘ 12 w wersji na X360. Lekko mnie to zdziwiło, bowiem polska premiera gry dopiero w piątek, 30 września. Idę dalej, a na półce zobaczyłem także wersję na PSP, PS2, 3DS i Wii. Z ciekawości poszedłem poszukać edycji pecetowej i ona też trafiła do sprzedaży. Przejrzałem pudełko, żeby rozeznać się czy nie jest to tylko box z kluczem. Jednak było to normalne wydanie pudełkowe. Poszedłem do kasy, zapłaciłem i wróciłem do domu. Zainstalowałem, wcześniej rejestrując na platformie EA Origin i już miałem odpalać grę, ale pojawił się drobny problem... Przy pierwszym uruchomieniu potrzebny jest tradycyjne połączenie z internetem, jednak nie to było kłopotem, a weryfikacja daty premiery. Po krótkim skanowaniu na ekranie wyświetlił mi się komunikat:

"Błąd sprawdzania daty premiery

Niniejsza aplikacja nie może zostać uruchomiona przed dniem oficjalnej premiery. Zaczekaj do dnia oficjalnej premiery i uruchom wtedy aplikację ponownie. Kliknij przycisk 'Wyjdź', aby zakończyć.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę pomocy technicznej dostępną pod adresem http://eapo-new.custhelp.com.

Data premiery Twojej gry to: 30 wrzesień 2011, 01:00"

I tak właśnie skończyła się, zanim w ogóle się zaczęła, moja przygoda z FIFĄ 12 na dziś i jutro. Do samego EA pretensji nie mam, bo wydawca jasno określił datę premiery, jednak sklep, w którym nabyłem produkt zachował się trochę nieładnie. Kierownictwo mogło chociaż konsumentów o takim fakcie, a nie sprzedawać produkcję kilka dni za wcześnie.

 Share

4 Comments


Recommended Comments

To co się dzieje w tym świecie to zwyczajny absurd. Niedługo będą papierowe książki, które możesz kupić wcześniej, ale przed premierą tusz jest niewidzialny i tak inteligentny, że pojawia się dopiero w dniu premiery.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...