Jump to content
  • entries
    22
  • comments
    239
  • views
    15,832

Filmy III - To tylko sex


mistrzu6

1,498 views

 Share

Trochę postanowiłem zmienić recenzje, bo niedługo nie będę mógł się bronić przed wszechobecnym, komentującym tłumem :)

Z góry mówię, że obejrzałem niewiele ponad pół godziny - stanowczo wystarczy. Serio (zaraz mnie ktoś zlinczuje w komentarzach, ja to wiem :) ).

To tylko sex :

Obsada (role główne)

- Justin Timberlake

- Mila Kunis

Reżyseria :

- Will Gluck

Zdjęcia :

- Michael Grady

FABUŁA

Zapowiada się bardzo ciekawie. Para, po wielu poprzednich miłosnych niepowodzeniach z innymi, decydują się na coś ciekawego. Seks bez uczuć. Chcą się traktować jak przyjaciół, nic ponadto. Mimo wszystko okazuje się po pierwszych piętnastu minutach, że opowieść się ciągnie jak flaki z olejem. A taki dobry pomysł :( .

Bohaterowie

Wszyscy na filmie wydają się bez osobowości, bez emocji. Jamie (Mila Kunis) wymawiała słowo "[beeep]iście", czy "cholera" bez tego czegoś. Przez te pół godziny, miałem wrażenie, że aktorom za mało płacą. Albo codziennie wstawali lewą nogą.

OCENA

Najgorsze jest to, że pomysł dobry, a realizacja - okazała się katastrofą. Te pół godziny, które obejrzałem, to tak naprawdę 20 minut filmu i 10 minut słabego, ocenzurowanego pornola. A jak już doszło do stosunku, to się chciało, byleby się szybciej skończył. Jeżeli chcieliście na to iść do kina - zdecydowanie wam to odradzam.

Film obejrzałem w internecie - tak naprawdę pierwsze pół godziny. Jakiś bohater ludu najwyraźniej dodał napisy. Cieszę się, że nie kupiłem na to biletów. Wbrew ocenom w internecie - naprawdę nie warto na to iść. Chyba, że mamy problemy ze snem.

Ode mnie

Starałem się zrobić rzetelną recenzję wg wskazówek w komentarzach do poprzedniej "recenzji" z tego cyklu. Możliwe, że się ten film wam spodoba - ale ja sądzę, że żal na to pieniędzy i czasu. Nie wiem, kiedy powstanie kolejna recenzja z tego cyklu.

Pozdrawiam

mistrzu6

P.S. Jak ktoś sądzi, że powinienem obejrzeć cały film i dopiero recenzować, no to mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jestem masochistą.

 Share

8 Comments


Recommended Comments

Jak dla mnie świetna rola Justina, naprawde fajnie zagrał, choć i tak gorzej niż w The Social Network ;) A co do wpisu - nie musisz ciągle pisać że obejrzałeś tylko pierwsze 30 minut filmu, jak raz napiszesz to wystarczy :P

Link to comment
P.S. Jak ktoś sądzi, że powinienem obejrzeć cały film i dopiero recenzować, no to mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jestem masochistą.

Nikt ci nie każe oglądać całego filmu. Ale jeśli nie obejrzałeś tego filmu do końca, to po prostu go nie recenzuj i nie oceniaj. Proste.

Link to comment

Słowo "recenzja" zostało użyte dwukrotnie, "recenzować" raz. Czyli trzy razy. Kilka to znaczy (wg mnie, nie wiem jak u innych) od 4 do 9.

OK, mój błąd, że nazwałem to recenzją. Niemniej traktujcie ten wpis jako ostrzeżenie przed złymi korporacjami, które nas w konia robią (ja się tylko nabijam). :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...