Jump to content

Ludzikowo

  • entries
    3
  • comments
    8
  • views
    35,260

Modern Warfare 3 czyli to samo po raz kolejny ale i tak sie dobrze sprzeda.


ludik

266 views

 Share

Od kiedy pojawiły się pierwsze wspominki o BF3 oraz o MW3 każdy z graczy wyrobił sobie swoją opinie na temat każdej z produkcji. Zdania są podzielone lecz jedna z nich jest na pewno prawidłowa. Seria Call of Duty z każda swoja nową odsłoną pobija rekordy sprzedaży. Począwszy od pierwszej odsłony tej serii jej jakość ciągle pięła się w górę. Aż osiągnęła swoje apogeum. W 2007 kiedy to na półki trafiła już 4 gra z serii CoD było pewne że produkcja ta zrobi wielkie zamieszanie w branży. Zdobyła wiele nagród w tym GOTY. Sposób na grę była bardzo prosty. Szybka akcja i tony ołowiu w powietrzy zarówno w singlu jak multi. Dobra filmowa fabuła pozwalała się poczuć graczowi jak bohaterowi wojennemu. Gra była sukcesem niestety tez jedną z ostatnich dobrych gier z serii CoD. Potem nastała era World ar War o którym nie będę się wypowiadał. W 2009 roku miała się pojawić gra która na nowo wstrząśnie rynkiem mianowicie MW2. Sposób na gre był prosty. Wsiąść CoD-a 4 i spotęgować wszytko co w nim było. Gra znowu pobiła wszytki rekordy lecz to już nie było to samo. Fabuła była skomplikowana i nieprzemyślana. Multi w samej mechanice było dobre lecz zabiło go brak serwerów dedykowanych, dlc oraz brak modów. Następna gra z serii miała być nową jakością tworzoną przez studio treyarch. Black Ops jako pierwszy z serii zajął się wojna w Wietnamie. Surowa dobra fabuła i powrót wszystkiego co dobre z multi w CoD4 oraz kustomizacja postaci było receptą na sukces. Gra znowu pobiła rekordy. Gra byłaby rewelacyjna gdyby nie jeden szczegół optymalizacja i skopany kod. Obie te wady bardzo wpłynęły na odbiór ogólny gry. Aż w końcu minęło parę miesięcy czas na nowego CoD-a który przyćmi wszystkie inne produkcje. Modern warfare 3. Czyli wszytko to co dobre w serii CoD tworzone przez studio IW. Znowu to samo. Wielu graczy mówi że to stary odgrzewany kotlet ale i tak będzie dobry. Znowu się wyśmienicie sprzeda. I to lepiej niż BF3. Czemu: MULTI znane z cod4 z serwerami dedykowanymi. Obsługa XP-eka i dostępność w Stem-ie. Może i silnik graficzny stary ale to też zaleta gra będzie dobrze działać nawet na starszym sprzęcie i będzie bardzo stabilna.

Po tym wszystkim uznałem że i tak wybiorę BF-a. Ale MW3 i tak nie pogardzę i gdy tylko uzbierają się pieniążki to i tak kupie.

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Szkoda, że przemilczałeś erę World at War, bo moim zdaniem najlepsza część. Literkami pogardziłeś i coś tak ogólnie krótki, mało odkrywczy wpis ...

Ja biorę obie gry na premierę, z tym, że najpierw zagram w CoD, a BF3 sobie trochę poczeka na lepszego kompa.

Co do serii Call of Duty, to sądzę, że owszem to samo, ale co z tego skoro wciąż smaczne ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...