Jump to content
  • entry
    1
  • comments
    2
  • views
    5,454

Hard Reset - wrażenia z dema


Reaper7027

215 views

 Share

Hard Reset nie obchodził mnie w ogóle, jednak kiedy wyszło demo postanowiłem je pobrać, żeby utwierdzić się w przekonaniu że to gra po prostu średnia lecz ku mojemu zdziwieniu, w kilka(-naście) minut zmieniłem zdanie.

blogentry-209630-1315508616_thumb.jpg - Podstawa, czyli karabin.

blogentry-209630-1315508643_thumb.jpg - Broń raczej drugorzędna, coś ala pistolet.

Czas - tak w kilka minut, demo nie jest zbyt długie ale wystarczające(trochę dłuższe też by mogło być) żeby przekonać się o grze i ją przetestować.

Grafika - gra jak na fps'a XXI w. wygląda ładnie, i również działa płynnie(na ultra trochę mi ścinało, ale to wina mojego kompa), a to chyba najważniejsze co nie? Lokacja przedstawiona w demie to zniszczona metropolia przyszłości(jakby co to mnie poprawcie bo nie znam fabuły) która wygląda dość okazale.

Przeciwnicy - W demie spotkałem dwa typy przeciwników małe roboty i duże napakowane roboty, te były oczywiście bardziej wytrzymałe i posiadały zdolność szarży.

Walka czyli strzelanie - Strzelanie jest oldschool'owe i bardzo przyjemne, sprawiające satysfakcje i ogólnie "fajne".(Przy obrazkach zamieściłem krótki opis broni)

Wrażenie ogólne - Na Hard Reset nie czekałem wręcz nie obchodziła mnie ta gra, a zapowiada się na naprawdę dobrą i ciekawą grę i to w dodatku polską, po tym demie rozważam kupno. Jestem również ciekawy czy w finalnej wersji będzie multiplayer, oby był.

 Share

2 Comments


Recommended Comments

Zgadzam się, demo faktycznie zaostrza apetyt na pełną wersję. Niby nic wielkiego, ale strzela się przyjemnie. W dodatku na uwagę zasługuje wygoda jeśli chodzi o sterowanie i interfejs, wzorowany na trzecim Doomie (i dobrze, bo brakuje mi we współczesnych grach takiego międzymordzia). A jeśli chodzi o optymalizację, tutaj należą się już gromkie brawa. Szkoda, że nie wszyscy deweloperzy podchodzą do tej kwestii tak poważnie jak warszawska ekipa. Co do multi - NIE BĘDZIE. Dla mnie nie jest to wada, bo tylko tryb sieciowy w MW2 jako tako przykuł moją uwagę. Tzn. na te 6-7 godzin :P Cóż poradzę, że tylko kampanie singlowe obchodzą mnie w grach? :P Tym niemniej, jeśli Hard Reset nie będzie monotonny i twórcy jeszcze czymś zaskoczą, może wyjść z tego "kawał dobrej kam... dobrego FPSa" ;)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...