Jump to content

CiemnyBlog

  • entries
    2
  • comments
    2
  • views
    4,196

Wiesz, co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w swoim życiu taki dłuuugi wyraz?


CiemnyJa

538 views

 Share

No właśnie.

Ten tekst całkiem nieźle pasuje na tytuł kolejnego pierwszego wpisu na moim blogu. Kolejnego, ponieważ postanowiłem usunąć cztery marne wpisiki sprzed X czasu, fundując sobie tym samym czystą kartę. Zmieniłem też tytuł bloga - nie tylko dlatego, że poprzedni był jeszcze bardziej tandetny niż ten, ale również po to, by podkreślić (miejmy nadzieję) nowe, wspaniałe, pełne uroczych wpisów życie tego bloga ;).Studia informatyczne nie dają mi zbyt wielkiego pola do popisu literackiego (nikt nie chce sprawozdań pisanych wierszem), więc nagle stwierdziłem, że już chyba jestem na tyle duży, że mogę sobie pozwolić na w miarę regularne i sensowne aktualizacje umiarkowanie poważnego bloga. Bo myślę, że właśnie tak będę go prowadził. Nie będzie tu już żadnych dywagacji na tematy stricte osobiste, klepane z zamiarem... właściwie bez zamiaru. Będzie za to trochę o wszystkim i trochę o niczym, w zależności od tego, czym będę miał się ochotę podzielić. Czasem może popełnię również jakąś jajcarską notkę, nie wykluczam robienia z siebie błazna! ;) Skłamałbym też mówiąc, że nie liczę na zainteresowanie potencjalnych odbiorców, więc jeśli życie wam miłe - zostawiajcie konstruktywne komentarze pod każdym pojawiającym się w przyszłości wpisem :).

Chciałbym również ogłosić wszem i wobec, że nie mam doświadczenia jako blogger i trochę czasu minie, zanim obejdę się z tym wszystkim. Znaczy to tyle, że nie liczyłbym na blogowe fajerwerki pod względem wizualnym moich wypocin. Obcykam jak toto wszystko się robi i po jakimś czasie powinno być już lepiej!

To by było na tyle słowem wstępu. Pozostaje mi jedynie zachęcić do oczekiwania na wpisy, ponieważ (o zgrozo!) mam zamiar być ambitny! :)

pioro%20kartka.jpg
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...