Jump to content
  • entries
    359
  • comments
    2,977
  • views
    109,799

Rozmyślania ogólne - czyli o wszystkim i o niczym


mistew

230 views

 Share

Jupi! Kiedy ostatni raz były "rozmyślania"? Chyba jakoś bardzo dawno temu, coś po powrocie z Londynu... No to wiedzcie, że coś się działo... dużo się u mnie działo i nie tylko u mnie czego skutkiem są te myśli nieuczesane.

Już zaraz, już za momencik początek roku szkolnego. W zeszłym roku się cieszyłem, w tym już niestety nie. Mimo, że chodzę do liceum tam gdzie wcześniej do gimnazjum to jednak trzon/śmietanka/elita naszej znakomitej ekipy odeszła gdzieś w świat... Szkoda, wielka szkoda. Ufam jednak, że nowi ludzie którzy przyjdą choć trochę to zrekompensują.

***

Pogoda w Warszawie w ostatnich dniach jest ZABÓJCZA. Albo gorąco jak w piecu (tu gratulacje dla genialnego kierowcy, który puścił we wnętrzu autobusu ciepłe powietrze, a sam miał w kabinie wiatraczek...) albo burze i to z gatunku tych ostrych. Pogoda nie rozpieszcza, ale trzeba z tym żyć i chyba większość dobrze z tym radzi.

***

Gdy widzę artykuły w "Gazecie Polskiej", gdzie słać paczki i listy otuchy do niejakiego "Starucha" to coś mi się dzieje... "GP" jest gotów chwycić się każdej deski żeby dowalić PO. Ten niby "romantyk z Łazienkowskiej" to zwykły cwaniaczek grający we własną grę, skandujący "jeszcze jeden" po śmierci jednego z szefów ITI, policzkujący piłkarzy, a gdyby napotkał kogoś przeciwnemu jego poglądom z pewnością nie byłby romantyczny. Oczywiście - inną sprawą jest temat konfidenctwa, którego ponoć dopuścił się Koziołek, albo Polon. Jednak ci goście, jeśli naprawdę to oni, już dawno zostali pogonieni z K6 i nie ma ich co z nami łączyć.

***

Jeszcze jedna rzecz odnośnie "kiboli" - jakieś małe śmieszne partyjki chcą wejść do sejmu licząc na poparcie tej "grupy społecznej"... Mimo, że młody ze mnie człowiek, który nie może jeszcze głosować to powiem wprost - Kibice dla mnie nie są grupą polityczną. Ogólnie mało ich łączy, nie mają wspólnych poglądów, celów.. Może większa część kibiców ma zbliżone poglądy (albo da się im je wmówić), ale w życiu nie będzie to ruch społeczny, klasa sama dla siebie, tylko mieszanina wielu różnych ludzi. Ja sam wolałbym głosować na człowieka reprezentującego mnie jako człowieka (wiek, klasa społeczna, poglądy, oczekiwania, stosunek do państwa) aniżeli kibica.

***

Ostatnio znowu zacząłem grać w Football Managera. Powiem wam jedno - ta gra lubi robić człowiekowi na złość. Nie ma sezonu, w którym ze składu na kilka miesięcy nie wyleci jakiś ważny piłkarz z powodu kontuzji. Ot, taki urok tej gry.

***

Wakacje strasznie szybko mi zleciały, choć... zależy jakie wydarzenie tu wspominam. Wydaję mi się chociażby, że spotkanie z Andreu dopiero co się zakończyło (27.06.), ale za to że pierwsze spotkanie Jagi z Irtyszem to już prehistoria (29.06.)... zakrzywiamy czasoprzestrzeń :D.

***

Wczoraj odbyła się w Polsacie szumnie reklamowana debata pomiędzy Tuskiem i Pawlakiem... Wow, cóż to były za emocje, dwóch kandydatów o całkiem innych poglądach... No wiem, że ani Jaruś ani Grzesiu nie mogli dotrzeć, ale raczej debata dwóch koalicjantów mija się z celem. Jeszcze się okaże że faktycznie jedyną konkretną debatą tej kampanii będzie starcie dwóch strasznych populistów.

***

Barcelona znowu wygrała... Nie ma lipy, trzeba czekać na drużynę która w końcu stawi im czoła. Tak, nie lubię Barcelony, jestem za Realem Saragossa, and i'm so f'ckin proud of it :icon_lol:

***

Udało mi się kupić podręczniki do szkoły. Szykowałem się na jakieś zabójcze wydatki, a tu miła niespodzianka. Całość mam za ok. 300 zł, co gdy widzę wydatki innych jest miłym zaskoczeniem. Cały wic tkwi w tym, żeby znać tanie miejsca na mapie Warszawy...

***

Suchar na dziś:

-jak się nazywa mały chudy piesek?

-Anoreksio

I to tyle.

? "Mistew" spółka - z tym - z ograniczeniem umysłowym 2011

 Share

3 Comments


Recommended Comments

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...