Jump to content
  • entries
    157
  • comments
    1,550
  • views
    109,479

Wisła, Legia i Śląsk(?)


MattiR

375 views

 Share

127707.4.jpg

Mamy co najmniej dwie drużyny w fazie grupowej Ligi Europy, czyli rekordowo dużo xD

O ile obecność w tym gronie Wisły jest dla nas rzeczą smutną, bo przecież mieli grać w Lidze Mistrzów(ach te marzenia),

128086.4.jpg

ale przed rywalizacją ze Spartakiem na Legię absolutnie nikt nie liczył. No, może po za kibicami Legii. Dzisiaj to drużyna prof.s.jonalnego tre-nera Macieja Skorży wygryzła awans w Moskwie. 2:2 u Warszaww, po 25 minutach 2:0 dla gospodarzy w rewanżu i... Kucharczyk strzela gola z niczego natychmiast po bramce na 2:0. Potem cudowny strzał Rybusa i jest po dwa! Po przerwie Spartak atakował, Legia się odgryzała i na odwrót, aż wreszcie "Legioniści" wyprowadzili "kontrę", Wawrzyniak podał(w pole karne się podaje, a nie dośrodkowuje, jak rzekł ktoś mądry) na głowę gola, a ten strzelił Janusza Gola... Nie, Janusz Gol trafił do siatki w 92 minucie i Legia awansowała. Na pełnym fuksie.

I co? Teraz został nam tylko mecz Śląska. We Wrocławiu było 1:3 dla Rapidu, ale no kurcze, skoro Legia Skorży wyrzuciła z LE Spartak Moskwa, to czemu Śląsk Lenczyka nie miałby dokonać niemożliwego. Lenczyk mówi, "Jedziemy honorowo pożegnać się z pucharami". Jakie żegnać panie...(-Proszę mie tu nie Orestować)... panie Lenczyk. Do Bukaresztu pojechali walczyć i albo polegną, albo... Wszyscy kibicować Śląskowi, cholera jasna.

 Share

1 Comment


Recommended Comments

Jakim pełnym fuksie? Legia zwycięstwo i awans wygryzła, wybiegała i wyszarpała. To, że trener Spartaka był już pewny awansu i wolał posadzić kilku zawodników na ławce żeby mu się przed meczem z CSKA nie zmęczyli to nie fuks, tylko przesadna zachłanność Rosjanina. O fuksie można by mówić, gdyby Spartak gniótł cały mecz obijając słupki i poprzeczkę, a Legia strzeliła na 1:0 na sekundy przed gwizdkiem po strzale rozpaczy i rykoszecie. To jest fuks. Wybieganie zwycięstwa ze stanu 0:2 na 3:2 to determinacja i wola walki. Coś, czego pewnemu zespołowi z Krakowa przedwczoraj zabrakło.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...