Jump to content
  • entries
    77
  • comments
    272
  • views
    59,451

George Watsky (+ darmowa, rapowa płyta)


Vlauer

683 views

 Share

mini_zdjecie_wykonawcy,watsky,d2F0c2t5Xz

George Watsky jest 23-letnim studentem Emerson College, który zasłynął poprzez swoje osiągnięcia artystyczne jako poeta, m. in. przez wygranie licznych "poetycznych potyczek" (ang. "slam poetry"), wzięcie udziału w Ellen Degeneres Show 2 razy, oraz udział w programie na żywo w Fox jako jeden z trzech poetów w uroczystości uczczenia osiągnięć Russela Simmonsa.

Watsky zaczął interesować się rapem 2 lata temu, kiedy wydał swój pierwszy album "Watsky" na iTunes, który oprócz dobrego popytu osiągnął miejsce #7 na najczęściej sprzedawanych płytach hip-hopowych. Prawdziwą popularność Watsky zyskał dopiero po opublikowaniu filmiku "

", w którym zwraca on uwagę na swoją charakterystyczną cechę, czyli wściekle szybki flow (swoją drogą, niejaki MC Silk przebił go szybkością, i polaczki zaczęły rzucać hejty w jego kierunku, znakomity pokaz kultury), i od tamtego momentu zainteresował się nim reżyser Alan Gwizdowski, który wspólnie z Watskim kręci videoklipy do jego twórczości.

/profesjonalizm

Na chwilę obecną Watsky jest moim ulubionym białym raperem. Jego świetne flow (które jest w sam raz na granicy zrozumienia szybkościowo) oraz znakomite teksty, mówiące po prostu o życiu, zrobiły na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem podzielić się jego nowym dziełem, czyli mixtape'm "A New Kind Of Sexy", głównie złożonym z Watskiego piszącego własne teksty do zapożyczonych podkładów (dlatego też zapewne jest darmowy). Mixtape jest do ściągnięcia tutaj. Miłego słuchania!

 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...