Jump to content
  • entries
    47
  • comments
    374
  • views
    14,044

Rozmowy niedokończone


Jokker

176 views

 Share

Moi drodzy! Jako że dziś w Jedynym Prawdziwym Radiu w rozmowach niedokończonych będzie temat: Smoleńsk 2010 - szukamy prawdy (co równa z tym, iż dzwoniąc spotkam(y) się z bablaniną "Rosjanie zrobili" "To był zamach" "Mógł być i był" etc.), mam do Was pytanie:

Po co Rosjanie mieliby celowo rozbić samolot?

Wszyscy mówią o zamachu, ale po co on miałby w ogóle mieć miejsce?

Co z tego mieliby Rosjanie?

Piszcie, będzie to bardzo pomocne w dzisiejszej konfrontacji z gośćmi - "niezależnymi" dziennikarzami i pisiorami.

 Share

5 Comments


Recommended Comments

Bali się, że nasz wódz poprowadziłby krucjatę przeciwko Rosjanom, zajmując Kreml i ogłaszając się carem. Druga teoria jest taka, że Kaczyński znał sekret Putina i mógł wyjawić, że ten był agentem KGB.

Link to comment

Wiadomym jest, że Putin z Miedwiediewem i jeszcze reprezentantami komuno-żydo-masonerii międzynarodowej spać nie mogli przez prawie pięć lat prezydentury Kaczyńskiego i nie mogli znieść myśli o kolejnym półroczu jego kadencji. Nie zważając więc na kłamliwe sondaże mówiące o jego niechybnej porażce w nadchodzących wyborach postanowili się go pozbyć na dobre. Co prawda nie wiedzieli, dlaczego akurat prezydent tak małego i niewiele znaczącego kraju miałby im w czymkolwiek szkodzić, ale pewnie po prostu ich denerwował swą Światłą Misją Przekazania Narodom Prawdy i faktem, że to u niego w kraju Bush cytował Golców. Na złość więc pozbyli się ulubieńca Amerykanów, ale oni nawet tego nie zauważyli, bo akurat grali w golfa. Cała afera skończyła się więc na paru gniewnych spojrzeniach i guziku "reset".

Link to comment

Ja też się zawsze zastanawiałem. Bo "Czy" pytać można dopiero wtedy, gdy odpowie się "Po co?" a ja nie widzę żadnych korzyści jakie miałyby wyniknąć z zabicia prezydenta. Tym bardziej, że jakby Rosjanie rzeczywiście tego chcieli, to zrobiliby to w bardziej dyskretny sposób od rozbijania całego samolotu. Jeszcze na swoim terenie. Musieliby być idiotami.

Link to comment

Kochane Radio, dzwonię żeby powiedzieć, że cel zamachu jest oczywisty. Nasz mąż stanu, niech Pan ma go w opiece, wygrywał z Putinem na wszelkich możliwych dyplomatycznych polach. Jak wszyscy wiemy Gruzja już zrzuciła kajdany, a to wszystko za sprawą prezydenta, który zasłonił całe Tbilisi własną piersią i zawrócił rosyjskie Migi. Na Ukrainie udało się już odrzucić sowiecką okupację, Litwa także sprzymierzyła się w wielkiej antybolszewickiej unii. Nawet Białoruś Łukaszenki zaczęła chwiać się w posadach. Putin wiedział, że musi coś zrobić, jakoś wyeliminować Lecha Kaczyńskiego, żeby nie stracić swojej strefy wpływów w Mińsku. Kanalia posunął się do mordu politycznego!

Link to comment

Ależ wy sobie kpicie, a przecież każde katolickie dziecko wie, że Polska to niemiecko-rosyjskie kondominium czy też inne hegemonium.

Ś. P. Lech Kaczyński był Wielkim Człowiekiem, Prawdziwym Patriotą, Polakiem i Katolikiem (mimo że wg. o.Rydzyka nie miał polskiego serca). Przez wejście w koalicję z Samoobroną, a potem jej zaatakowanie chciał uwolnić Polskę od rządzów postkomunitycznych żydo-masońskich oligarchów.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...