Jump to content
  • entries
    278
  • comments
    4,642
  • views
    199,880

W jakim kraju ja żyję?


Castiel

964 views

 Share

facepalm.jpg

Krótko, chaotycznie, ale inaczej nie mogę. Żyję w kraju debili. W kraju, w którym każdy debil szuka teorii spiskowych na wszystko co się dzieję wokół niego. Najpierw ludzie wymyślili sobie, ze wiadoma katastrofa, którą już rzygam była zamachem, który zorganizowała Rosja na spółkę z PO. Jeszcze tylko Żydów i masonów brakuje w tej wesołej gromadce. Potem mieliśmy problemy z krzyżem pod pałacem i mnóstwo innych głupot, które pokazały jak dużo debili jest w tym naszym pięknym kraju. Myślałem, że już nic mnie nie zdziwi a tu proszę. Dzisiaj zostałem zdziwiony aż dwa razy. I tak się zastanawiam, który debil zdziwił mnie bardziej. Obaj debile mają niejako związek z samobójczą śmiercią Andrzeja Leppera.

Debil nr 1 umieścił na Youtube film pt. Andrzej Lepper nie żyje-TVN 24. Myślałem, że obejrzę co tez w tej stacji o tym mówili, ale nieeeee. Okazało się, że film ten zawiera ?piosenkę? o rzekomych skłonnościach pedofilskich naszego polskiego Papieża. No kuwra? Kim trzeba być, żeby wrzucać takie coś do internetu? Jak się potem dowiedziałem na wykopie jest mnóstwo tego typu filmów, które tylko pokazują jak wielu idiotów żyje w tym kraju. Zamykać takich ludzi, innej opcji nie widzę.

Druga grupa debili chce z samobójstwa Leppera zrobić drugi Smoleńsk. Że niby Lepper został zaszczuty, albo co gorsza ktoś go zabił,ze dzwonił do kogoś i mówił, że boi się o swoje życie? No ludzie, nie dajmy się zwariowac. Każdy ma prawo nie wytrzymać. Ś.P. pan Andrzej po prostu sobie z tym nie poradził. Nie róbmy z tego po raz kolejny cyrku. Nie ośmieszajmy naszego kraju, bo naprawdę jak ktoś z zagranicy zobaczy co się u nas dzieje, jak się zachowuje większość Polaków to pomyśli tylko jedno: kraj debili?

Przepraszam za ten wpis, ale musiałem.

 Share

15 Comments


Recommended Comments

Tak trudno pokazać, że jest się lepszym od tych idiotów? Nie. Wystarczy zachować ciut silnej woli i olać to, a przynajmniej nie kląć. Nikomu to nie pomoże, oni tego nie przeczytają, a na nikim stąd nie zrobi wrażenia.

Link to comment
Tak trudno pokazać, że jest się lepszym od tych idiotów? Nie. Wystarczy zachować ciut silnej woli i olać to, a przynajmniej nie kląć. Nikomu to nie pomoże, oni tego nie przeczytają, a na nikim stąd nie zrobi wrażenia.

Nie przeklnąłem :P a napisałem to, żeby choc trochę się wygadac...

Link to comment

Całkowicie Cię rozumiem. Są ludzie trzeźwo myślący ale jakże irytuje mnie takie stado osób, które stoi na wysokim szczeblu a jest bardziej ograniczona inteligentnie od przeciętnego Nowaka...

Ps.:

Dla śmiechu ;)

Link to comment
Popieram. Tak samo wyglądam przy czytaniu portali i oglądanie newsów w TV. Chociaż trochę ładniej mogłeś to ubrać w słowa.

Ostatnio wszystko tak mnie wkurza, że nie miałem siły szukać łagodniejszych słów...

Link to comment

Ja też rejdżowałem gdy rok temu oglądałem transmisję z przenoszenia Krzyża w Warszawie. To było na razie jedyne wydarzenie w życiu przy którym mówiłem do telewizora :|.

Link to comment
Przeczytakj swój wpis jeszcze raz, stań z boku i powiedz, czym się różnisz od osób opisanych we wpisie.

Na przykład tym, że mi nigdy takie glupoty do glowy nie nie przyszły.

Link to comment

Wodą na młyn tych wszystkich ludzi - i tych, co im za krzyki płacą dietę, i tych co za darmo wrzucają swoje wypociny do Sieci - są właśnie tacy, którzy się tym przejmują.

...AAA... ma rację, więc "stay zen".

Link to comment

Kastjelu, wyłącz telewizor, nie czytaj gazet. Zajmij się tym co Cię interesuje. Zobaczysz jakie życie może być ciekawe, lepsze. Naprawdę, ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...