Jump to content

B92site

  • entries
    90
  • comments
    473
  • views
    57,379
 Share

5 Comments


Recommended Comments

A co jak nie zagram to nie mam prawa nazywać się graczem? Albo jak daje do zrozumienia nie jestem fanem fps nie grając w unreal? Nie podoba mi się takie postawienie sprawy.

Link to comment

Nie znacie się. Unreal to zabytek, a wasze nowe emo-pokolenie nie zrozumie tego, czym właśnie może być zabytek. Może być czymś satysfakcjonującym. Nie śmieciem.

Link to comment

@FollF

Przecież L1zard nie stwierdził, że Unreal to śmieć, tylko powiedział, że aby nazywać się fanem danego gatunku, nie trzeba zagrać w jeden, konkretny tytuł. Można być np. fanem RPG nie grając nigdy w Gothica, albo nazywać siebie fanem strategii, nigdy nie uruchamiając Age of Empires.

@DeDoK

Wbrew pozorom dostęp do starszych gier jest bardzo prosty. Gothica możesz kupić sobie w sklepie, Serious Samy w wersji HD na Steamie, a wiele innych gier jest w serwisie gog.com.

Link to comment

L1zard trochę zbyt dosłownie wziąłeś te zdania. ;) To po prostu takie "musisz w to zagrać". ;)

DeDoK rocznik nie jest ważny. Jak napisał Matstu, są reedycje, jest dystrybucja cyfrowa. Fakt, GoG do tanich nie należy, ale jak chcesz to kupisz.

Unreala zresztą można było wyrwać przed Bożym Narodzeniem w Biedronce za 10zł. CD Projekt puścił im prawa do zestawu Unreal Antologia, gdzie znajdziesz 5 oddzielnych gier ze świata Unreal. :)

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...