Jump to content
 • entries
  345
 • comments
  4,878
 • views
  461,193

Żądłówki światem rządzą


Qbuś

2,151 views

 Share

Ruch oporu  

73 members have voted

 1. 1. Czy będziesz walczył/a z pszczołoosami?

  • Tak
   4
  • Zdecydowanie
   8
  • Już walczę
   20
  • Bzzzzz
   43

Witam Państwa. Dziś chciałbym się podzielić w Wami historią zaiste porażającą. Historią, którą interpretować można na wiele sposobów. Wszystko zaczęło się w ten poniedziałek. Pamiętam wszystko, prawie jakby było to wczoraj. Dzień zaczął się przedziwnie, gdyż świeciło słońce...

SOHO_sun_animation.gif

Codzienny rytm pracy został brutalnie zakłócony przez brzęczącego intruza. Pszczołoosa wleciała przez uchylone okno, pokręciła się przy jednym koledze, potem przy drugim. Następnie wzięła mnie na cel. Niewzruszonym będąc zaczekałem aż odleci. Odleciała, a następnie została przepędzona przez okno. Nie możemy przecież pozwalać na wrogi zwiad na swym terenie! Bo czymże innym miało być takie przemyślne latanie, jak nie zwiadem?

tumblr_lmscqjHUku1qccswe.jpg

Oto przykład tego, do czego mogą posunąć się te okrutne bestie,

gdy chcą wydobyć informacje. Nie cofną się nawet przed atakiem na

Nicolasa Cage'a!

Możecie też się zastanawiać dlaczego piszę 'pszczołoosa'. Każdy przecież wie, że pszczoła i osa to coś zupełnie innego. Rózne gałęzie historycznie uwarunkowanego taksonu polifiletycznego żądłówek. Apis i vespula. Nic bardziej mylnego! To jedna i ta sama organizacja! O zasięgu międzynarodowym!!! Ale chyba zboczyłem z tematu. Wracam do mrożącej krew w żyłach opowieści...

Po przegonieniu pszczelego szpiega popełniłem największy błąd swego życia. Opowiedziałem o tym, jak to parę lat temu lekko zniosłem ukąszenie pszczeloosie. Jakże byłem głupi! Mogłem się domyśleć, że szpieg czuwa, a licho nie śpi. Nieświadomy niebezpieczeństwa wróciłem do domu. Atak nastąpił, gdy żona wieszała pranie. Bezczelna pszczołoosa moralności pozbawiona zaatakowała, gdy miałem Maksa na rękach. Wiedziała, że nie będę mógł się bronić! Ukąsiła i uciekła. Wiadomość została dostarczona.

beehave.jpg

Do dziś nie mogę wyjść z szoku. A czerwony stygmat co dzień przypomina mi o wstydzie, którego doświadczyłem. O strachu. Upokorzeniu. Naiwni mogą sądzić, że to zwykły zbieg okoliczności. Inni mogą sądzić, że to karma ('sam się prosiłeś'). Ale nie dajcie się zwieść. Nie dajcie się oszukać! Pszczołoosy nami rządzą. Kontrolują nasze rolnictwo. Poniżają niepokornych. Połączmy siły. Nie dajmy się. Musimy stworzyć ruch oporu. Musimy walczyć.

pacquiaobees2.jpg

Jeśli ukąsi Cię pszczołoosa, to wiedz, że coś się dzieje.

Ksiądz Natanek

Kazania Nieznane

 Share

43 Comments


Recommended CommentsDrangir chciał wprowadzić karmę na blogu i nasłał swych żołnierzy na pierwszy cel. Zamiast z nimi walczyć, zacznijcie się z nimi układać, wojna już jest dawno przegrana. Ja pozwalam im śledzić i kontrolować moje życie, a one dają mi miód. Od pewnego czasu wspomagają mnie też czasami w walce z moim największym wrogiem - muchami. To muchy są prawdziwym zagrożeniem ! Nie ignorujcie tego bracia i siostry !

Link to comment

Quetz - Ha! Ale przecież Kubuś jest jednym z najznamienitszych przedstawicieli ruchu oporu. Regularnie uszczupla owoce pracy pszczołoos.

Zorzin - Target acquired.

...AAA... - A więc... Czy coś się dzieje?

Turambar - Chodzi Ci o profesora sterowanego przez pszczołoosy czy ich wytwór mający słodyczą zmusić nas do posłuszeństwa?

Krzycztow - Widzicie? Widzicie?! Widzicie! Kolejna ofiara pszczołoosiego terrorrorrorru.

Sir Zir - Z muchami? Na wojnę z muchami patent mają grzyby! No i Brzechwa.

TuComix - Ech. Był jad kiełbasiany... Czyżby czekała nas epidemia wirusa szynko-eboli?

Link to comment

Jeśli się nie mylę to zdjęcie Nicolas pochodzi z filmu "Kult" w, którym go zabito to kto w takim razie grał w nowych filmach z Cage'em? Czyżby to był klon zrobiony przez pszczołoosy?! This is MAAADNESSSSSS!

Link to comment

Tebeg - Szwajcaria neutralna? Eh... Naiwny. Szwajcaria jest dziurawa, jak jej sery. Na dodatek próbuje rozchwiać światową ekonomię swym wrednym frankiem.

pikaz512 - Kolejny element spisku odkryty. Macaulay Culkin też zginął z pszczelooisich żądeł! I to zanim zagrał w Kevinie Samym w Nowym Jorku! To straszne - co święta oglądamy podprogrowy przekaz od pszczołoos.

Xysiu - Widzicie?! Mamy nawet wątki pangalaktyczne!

Link to comment

Pumeks - Oto prawidłowe podejście!

Tebeg - OK. To ile bierzesz za ul?

Drangir - Nie chcę nic mówić, ale zostałeś zmanipulowany. Autorzy Hell Hotel tworzyli wcześniej Bug City, gdzie ważną rolę odgrywała pewna pszczołoosa lekkich obyczajów. Oni są wszędzie!

Turambar - Spoko, spoko. Nimi zajmie się ten boss:

Cartman_by_RomanLord.gif

Stillborn - Bąki? Wstydziłbyś się. I to tak publicznie.

Link to comment
Qbuś - Doskonale o tym wiem. W społeczeństwie naszej cywilizacji również damy negocjowalnego afektu odgrywają ważną rolę, nieprawdaż? Żydzi również, i TY dobrze o tym wiesz. Za dobrze.
Link to comment
Drangir - Rozumiem, rozumiem. Trzeba było od razu pisać, że Żydzi to pszczołoosy w przebraniu.

(...)

QBUŚ TO KRYPTOPSZCZOŁOOSA W PRZEBRANIU

i żyd

Link to comment

To zależy, na ile dyskretna ma być ta robota. Ja nie jakiś Szakal, żeby się bawić w chowanie za każdym razem.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...